امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1796
تاریخ انتشار : 06 تیر 1400 - 13:58 | 639 بازدید

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری : جلسه بی نتیجه ستاد راهبری عفاف و حجاب

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۹۵ درصد لباس مورد نیاز مردم استان از خارج از استان تامین می‌شود، گفت: باید زمینه‌سازی برای فعالیت متخصصان واحدهای تولید و توزیع لباس ایرانی-اسلامی فراهم شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از  شهرکرد ، اقبال عباسی بعدازظهر امروز در ستاد […]

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری : جلسه بی نتیجه ستاد راهبری عفاف و حجاب

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۹۵ درصد لباس مورد نیاز مردم استان از خارج از استان تامین می‌شود، گفت: باید زمینه‌سازی برای فعالیت متخصصان واحدهای تولید و توزیع لباس ایرانی-اسلامی فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  شهرکرد ، اقبال عباسی بعدازظهر امروز در ستاد راهبری عفاف و حجاب استان اظهار داشت: علاوه بر کمیت، کیفیت ارزیابی حجاب و عفاف در دستگاه‌های اجرایی دارای اهمیت است و باید در کمیت و کیفیت ارزیابی‌ها تجدیدنظر صورت گیرد.

وی افزود: باید بر سیاست‌گذاری‌ها متمرکز و از هرگونه موازی‌کاری پرهیز شود و امکانات و اختیارات را متوازن بین مدیران دستگاه‌های مختلف و در شهرستان‌ها، شهرها و روستاها تقسیم و براساس اولویت‌بندی شورای سیاست‌گذاری فعالیت‌ها انجام شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان داشت: مسائل مهم زندگی خانواده‌ها از جمله معیشت،  بیکاری و فقر باید در نظر گرفته و در توزیع امکانات توجه داشته باشیم که موجب از بین رفتن فقر شود زیرا دین اسلام دین سازندگی بوده و قران برای انسان‌سازی است و انسان‌های ساخته شده هستند که جامعه را می‌سازند.

عباسی با تاکید بر اینکه تمرکز سیاست‌گذاری و تخصیص امکانات و اختیارات لازم است، عنوان داشت: باید متولی مشخصی برای امر حجاب و عفاف در استان‌ها معین و اختیارات و امکانات متولیان مشخص شود.

 ۹۵ درصد لباس مورد نیاز مردم چهارمحال و بختیاری از خارج استان تامین می‌شود 

حجت‌الاسلام و المسلمین ابوالفضل احمدی، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در ادامه این ستاد تصریح کرد: آسیب‌شناسی حوزه حجاب ضروری است و باید آموزش،  تعیین متولی واحد و بسترسازی مناسب در حوزه حجاب و عفاف انجام شود.

وی با بیان اینکه  ۹۵ درصد لباس‌های مورد نیاز مردم چهارمحال و بختیاری از خارج آن وارد می‌شود، تصریح کرد: استان نیاز به واحدهای تولید و توزیع لباس ایرانی-اسلامی دارد که باید زمینه‌سازی برای فعالیت متخصصان این حوزه در داخل استان فراهم و از تولید و توزیع البسه نامناسب نیز جلوگیری شود.

احمدی خاطرنشان کرد: پیشگیری از فرهنگ‌سازی‌های غلط داخلی و خارجی، فراهم کردن زمینه‌ای ازدواج آسان و به موقع و تولید و پخش برنامه‌های متناسب با حجاب و عفاف از صدا و سیما می‌تواند از جمله راهکارهای مناسب در حوزه حجاب و عفاف باشد.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!