امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1514
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400 - 13:06 | 513 بازدید

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در راستای مطالبه گری بحران آب در استان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در راستای مطالبه گری بحران آب در استان گفت: رسانه به عنوان سکوی پرتاب موشک است و با استفاده از رسانه میتوان بهترین محتوا را و نتیجه گیری را از موضاعات مختلف داشت. حجت الاسلام ابوالفضل احمدی صبح امروز با میزبانی از اصحاب […]

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در راستای مطالبه گری بحران آب در استان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در راستای مطالبه گری بحران آب در استان گفت: رسانه به عنوان سکوی پرتاب موشک است و با استفاده از رسانه میتوان بهترین محتوا را و نتیجه گیری را از موضاعات مختلف داشت.

حجت الاسلام ابوالفضل احمدی صبح امروز با میزبانی از اصحاب رسانه استان در مکان حوزه ولایت شهرکرد اظهار کرد:اگر جریان مطالبه گری جریان زنده ای باشد هر دولتی با هر خاصیتی نمیتواند کار نکند. امروزه هر کسی برای هر مسئولیتی احساس تکلیف نمی کند ؛ و مهم این است که جریان زنده مطالبه گری توده های مردم وجود دارد.

وی با اشاره به مهمترین دغدغه مردم و بویژه مردم استان افزود: یکی از موضوعات مهم که دغدغه مردم استان نیز هست مسئله آب است و لازمه آن یک حرکت و اطلاعات و شفافیت عمومی صورت بگیرد.

احمدی ضمن بیان اینکه رسانه به عنوان سکوی پرتاب موشک است و با استفاده از رسانه میتوان بهترین محتوا را و نتیجه گیری را از موضاعات مختلف داشت افزود: اگر در کنار رسانه ها قراربگیریم و محتواهای خوبی تهیه شود میتوانیم در جهت جریان سازی مسئله آب روشنگری کنیم و در جهت اصلاح افکار عمومی پیش برویم.

همچنین در این نشست که متشکل از تعدادی از اصحاب رسانه ، خبرگزاری ها و مدیران پیچ های اینستاگرامی بود، به مسئله آب پرداخته شد و هر کدام از مدیران و دبیران رسانه ها به صورت جداگانه نسبت به طرح موضوع و ارائه راهکار اقدام نمودند. در پایان این جلسه نیز از مستند بیست دقیقه ای با موضوع راه اندازی پروژه پتروشیمی شهرستان بروجن رونمایی شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری جهانبین نیوز
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!