امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1674
تاریخ انتشار : 15 خرداد 1400 - 21:05 | 519 بازدید

۱۲۰ میلیارد ریال برای ساخت درمانگاه خیریه بیماران سرطانی بروجن جذب شد

درمانگاه خیریه بیماران سرطانی بروجن ، مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا شهرستان بروجن با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی درمانگاه تخصصی خیریه بیماران سرطانی و صعب‌العلاج در این شهرستان گفت: خیران نیک‌اندیش این شهرستان تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال برای ساخت این طرح کمک کرده‌اند. جعفرقلی ایران‌پور تاکید کرد: علی‌رضا ولیان یکی از خیران نیک‌اندیش […]

۱۲۰ میلیارد ریال برای ساخت درمانگاه خیریه بیماران سرطانی بروجن جذب شد

درمانگاه خیریه بیماران سرطانی بروجن ، مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا شهرستان بروجن با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی درمانگاه تخصصی خیریه بیماران سرطانی و صعب‌العلاج در این شهرستان گفت: خیران نیک‌اندیش این شهرستان تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال برای ساخت این طرح کمک کرده‌اند.

جعفرقلی ایران‌پور تاکید کرد: علی‌رضا ولیان یکی از خیران نیک‌اندیش بروجن منزل مسکونی خود را به وسعت ۴۵۰ مترمربع و به ارزش ۶۰ میلیارد ریال برای ساخت درمانگاه تخصصی و صعب‌العلاج به موسسه خیریه امدادگران عاشورا اهداء کرد.

وی افزود: برای ساخت این درمانگاه در ۶ طبقه با یک‌هزار و ۶۰۰ مترمربع زیربنا تاکنون ۶۰ میلیارد ریال از سوی خیران نیک‌اندیش بروجن تقبل شده است.

ایران‌پور تصریح کرد: درمانگاه تخصصی خیریه بیماران سرطانی و صعب‌العلاج به بخش‌های تخصصی فیزیوتراپی، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، شیمی‌درمانی، دندان‌پزشکی، چشم‌پزشکی، قلب،‌ نواز قلب،‌ نواز مغز، نوار ریه، ‌تست ورزش و ‌آزمایشگاه مجهز می‌شود.

وی یادآور شد: در این طرح چهار مطب ۲ نفر ویژه متخصصان و یک طبقه مختص اسکان پزشک پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل موسسه امدادگران عاشورا شهرستان بروجن اظهار داشت: تعدادی از تجهیزات و امکانات تخصصی درمانگاه و صعب‌العلاج از سوی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد و بقیه از محل کمک‌های خیران نیک‌اندیش خریداری، نصب و بهره‌برداری می‌شود.

وی گفت: طبقه همکف این طرح برای درمانگاه عمومی به‌منظور خدمات‌رسانی به تمامی مردم و بیماران پیش‌بینی شده است.

ایران‌پور تاکید کرد: فعالیت موسسه خیریه امدادگران عاشورا شهرستان بروجن از سال ۱۳۹۲ آغاز شد و این موسسه هم‌اکنون ۳۴۰ بیمار زیرپوشش دارد.

مسوول برنامه‌ریزی معاونت درمان دانشگاه علوم‌پزشکی چهارمحال و بختیاری نیز گفت:‌ دستگاه‌های این مرکز از نوع دیجیتال و مجهز به آخرین فناوری روز خواهد بود.

سید مهدی کاظمی تاکید کرد: تامین متخصصان رشته‌های مختلف مرتبط با بخش‌های درمانگاه تخصصی خیریه بیماران سرطانی و صعب‌العلاج بروجن از رفت و آمد شهروندان این شهرستان برای درمان به مرکز چهارمحال و بختیاری و یا استان‌های دیگر کشور و همچنین از تحمیل هزینه‌های گران بر دوش بیماران و خانواده‌های آنان جلوگیری می‌کند.

وی افزود: با خریداری و نصب تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز این مرکز می‌توان علاوه بر مردم شهرستان بروجن، به بیماران سایر نقاط چهارمحال و بختیاری و حتی استان‌های هم‌جوار خدمات پزشکی تخصصی ارائه داد.

درمانگاه خیریه بیماران سرطانی بروجن

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!