امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1606
تاریخ انتشار : 05 خرداد 1400 - 19:30 | 530 بازدید

استفاده از تمام ظرفیت دستگاه قضایی چهارمحال و بختیاری برای برگزاری انتخاباتی سالم

دستگاه قضایی چهارمحال و بختیاری ،رئیس شورای قضایی چهارمحال و بختیاری یکی از وظایف مهم مسئولان استان را نظارت بر حسن جریان انتخابات و مقابله با تخلفات احتمالی دانست و گفت: مسئولان سازمان‌های تابعه قوه قضائیه باید هماهنگ با دستگاه قضایی از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور استفاده کنند. به گزارش پایگاه خبری […]

استفاده از تمام ظرفیت دستگاه قضایی چهارمحال و بختیاری برای برگزاری انتخاباتی سالم

دستگاه قضایی چهارمحال و بختیاری ،رئیس شورای قضایی چهارمحال و بختیاری یکی از وظایف مهم مسئولان استان را نظارت بر حسن جریان انتخابات و مقابله با تخلفات احتمالی دانست و گفت: مسئولان سازمان‌های تابعه قوه قضائیه باید هماهنگ با دستگاه قضایی از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، به نقل از روابط عمومی دادگستری چهارمحال و بختیاری احمدرضا بهرامی در نشست مشترک اعضای شورای قضایی و شورای معاونین دادگستری بر نهادینه شدن مبارزه با فساد در جامعه تأکید کرد.

رئیس شورای قضایی استان گفت: فساد در نظام اداری تنها به دریافت رشوه و یا جرائم مرتبط با مبانی اخلاقی منوط نمی‌شود و اگر فرد شاغل در یک دستگاه در راستای قواعد و ارکان سازمان متبوع خود فعالیت نکند این موضوع خود می‌تواند به عنوان فساد تلقی شود.

مبارزه با کار چاق‌کن‌ها در دستور کار دادگستری

بهرامی تکریم ارباب رجوع، ارتقای سطح کیفی خدمات و مبارزه با کار چاق‌کن‌ها را از اصولی دانست که همواره باید در همه دستگاه‌ها به ویژه دادگستری و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای قضایی استان در ادامه به موضوع انتخابات و لزوم فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری مردم پرداخت و اظهار داشت: همه ما مکلف هستیم تا با ایجاد شور و انگیزه مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنیم.

وی یکی از وظایف مهم مسئولان استان را نظارت بر حسن جریان انتخابات و پیشگیری و مقابله با تخلفات احتمالی دانست و گفت: مسئولان سازمان‌های تابعه قوه قضائیه در استان باید هماهنگ با دستگاه قضایی از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور استفاده کنند.

دستگاه قضایی چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : روابط عمومی اداره دادگستری چهارمحال
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!