امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 669
تاریخ انتشار : 06 بهمن 1398 - 12:21 | 690 بازدید

دستگیری سارق طلافروشی در لردگان

دستگیری سارق طلافروشی در لردگان دستگیری سارق طلافروشی در لردگان ، سرهنگ “سیروس میرزایی” فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لردگان؛ از شناسایی و دستگیری سارق طلافروشی در این شهرستان خبر داد. میرزایی افزود: درپی وقوع یک مورد سرقت از طلافروشی در شهرستان به شیوه کش‌روزنی، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان […]

دستگیری سارق طلافروشی در لردگان

دستگیری سارق طلافروشی در لردگان

دستگیری سارق طلافروشی در لردگان ، سرهنگ “سیروس میرزایی” فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لردگان؛ از شناسایی و دستگیری سارق طلافروشی در این شهرستان خبر داد.

میرزایی افزود: درپی وقوع یک مورد سرقت از طلافروشی در شهرستان به شیوه کش‌روزنی، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام تحقیقات و اقدامات فنی مخفیگاه سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان گفت: متهم در بازجویی های انجام شده به سرقت طلافروشی اعتراف و اموال مسروقه شامل ۶ عدد النگو و یک عدد پلاک زنجیر و یک عدد انگشتر به ارزش تقریبی ۶۸۹ میلیون ریال از وی کشف و ضبط شد.

میرزایی بیان داشت: در این خصوص پرونده مقدماتی، تشکیل و متهم به همراه اموال کشف شده تحویل مراجع قضایی شد.

شهرستان لردگان در فاصله ۱۶۰ کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

| منبع خبر : جهانبین نیوز
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!