امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1650
تاریخ انتشار : 09 خرداد 1400 - 21:11 | 471 بازدید

مشارکت حداکثری و تحقق دولت جوان حزب‌اللهی در کشور

دولت جوان حزب‌اللهی ، سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت:۲۸ خرداد ۱۴۰۰ عملیات مهم مثل فتح خرمشهر در پیش است که دراین حماسه با حضور حداکثری در پای صندوق های رای کمر دشمن را خواهیم شکست. سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) در جمع […]

مشارکت حداکثری و تحقق دولت جوان حزب‌اللهی در کشور

دولت جوان حزب‌اللهی ، سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت:۲۸ خرداد ۱۴۰۰ عملیات مهم مثل فتح خرمشهر در پیش است که دراین حماسه با حضور حداکثری در پای صندوق های رای کمر دشمن را خواهیم شکست.

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) در جمع بسیجیان شهرستان اردل با اشاره به تحریم های ظالمانه چندین ساله امریکای جنایتکار گفت: زورگویی های آمریکا در چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی وجود داشته اما ملت سرافراز ایران با حمایت و پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام با بصیرت و هوشمندی، آینده نگری و حضور گسترده و پرشور در تمام صحنه های انقلاب توانسته اند در برابر مستکبران ایستادگی کنند.

سردار اکبری در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۱۴۰۰ و اهمیت این حماسه سیاسی گفت: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ عملیات مهم مثل فتح خرمشهر در پیش است که دراین حماسه با حضور حداکثری در پای صندوق های رای کمر دشمن را خواهیم شکست.

وی بر تلاش برای مشارکت حداکثری و تحقق دولت جوان حزب‌اللهی در کشور تأکید کرد و گفت: بدون شک مشارکت حداکثری و حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی سبب امنیت بیشتر کشور و نظام شده و از سوی دیگر امید دشمنان در ادامه تحریم‌ها و تهدیدها علیه ملت بزرگ ایران را نیز به یأُس بدل می‌کند.

دولت جوان حزب‌اللهی

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!