امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2041
تاریخ انتشار : 20 مهر 1400 - 11:41 | 429 بازدید

بازدید رئیس سازمان بسیج در منطقه زلزله‌زده چلگرد

رئیس سازمان بسیج در منطقه زلزله‌زده چلگرد ،رئیس سازمان بسیج ‌گفت: در صورتی که نقشه‌ها و هماهنگی‌های لازم مشخص شده باشد، آمادگی داریم ساخت و ساز منازل تخریب شده را به صورت زیبا و استاندارد مطابق با آئین نامه‌های زلزله آغاز کنیم. به نقل از روابط عمومی سپاه استان، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج […]

بازدید رئیس سازمان بسیج در منطقه زلزله‌زده چلگرد

رئیس سازمان بسیج در منطقه زلزله‌زده چلگرد ،رئیس سازمان بسیج ‌گفت: در صورتی که نقشه‌ها و هماهنگی‌های لازم مشخص شده باشد، آمادگی داریم ساخت و ساز منازل تخریب شده را به صورت زیبا و استاندارد مطابق با آئین نامه‌های زلزله آغاز کنیم.

به نقل از روابط عمومی سپاه استان، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج ‌صبح امروز در سفر به شهرستان زلزله زده کوهرنگ اظهار داشت: به نیابت از رهبر معظم انقلاب، در تمامی صحنه‌هایی که مردم دچار خسارت می‌شوند در کنار مردم هستیم به میدان می‌آییم و در ساخت منازل، بهینه سازی زیر ساخت‌هایی مثل چشمه، مدارس و خانه‌های بهداشت کمک می‌کنیم.

وی با اشاره به فرارسیدن فصل سرما، افزود: در حال حاضر مسئله اصلی ساخت مسکن‌ برای مردم زلزله‌زده است و هر زمان که هماهنگی‌های لازم را فرماندار شهرستان انجام دهد، به همت سردار اکبری فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری، پیگیری‌های سردار زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور و همچنین سرهنگ فولادی مسئول بسیج سازندگی سپاه استان، حتی از همین امروز، در صورتی که تیپ نقشه ها، الگوهاو هماهنگی‌های لازم با بنیاد مسکن و سهم دولت مشخص شده باشد ساخت و ساز منازل تخریب شده را به صورت خوب، زیبا و استاندارد مطابق با آئین نامه‌های زلزله، آغاز کنیم.

سردار سلیمانی گفت: مردم نجیب و وفادار سرزمین بختیاری حق زیادی گردن انقلاب دارند و نظام مقدس جمهوری اسلامی هم نشان داده است که در این صحنه‌ها همچون زلزله سی سخت در استان کهکیلوئیه و بویر احمد در کنار مردم است.

وی بیان داشت: برای ساخت و ساز سریع واحد‌های تخریب شده علاوه بر کمک و تسهیلات دولت، از لحاظ مالی و نیروی انسانی برای ساخت و ساز سریع و همچنین اسکان موقت کمک خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج در منطقه زلزله‌زده چلگرد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!