امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2334
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1401 - 12:17 | 293 بازدید

نشست خبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

علی شهریارپور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، درخصوص اعتبارات مربوط به بودجه سال ۱۴۰۱ این استان، اظهار کرد: این اعتبارات شامل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، (استانی (تملک استانی، نفت و گاز)، متوازن ملی، متوازن استانی و محرومیت زدایی)، اعتبارات طرح‌های ملی […]

نشست خبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

علی شهریارپور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، درخصوص اعتبارات مربوط به بودجه سال ۱۴۰۱ این استان، اظهار کرد: این اعتبارات شامل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، (استانی (تملک استانی، نفت و گاز)، متوازن ملی، متوازن استانی و محرومیت زدایی)، اعتبارات طرح‌های ملی و استانی ویژه و اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهور به استان هستند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه افزایش اعتبار از ردیف‌های متفرقه نقطه قوت بودجه سال ۱۴۰۱ است، اضافه کرد: سال گذشته ۷۰۰ میلیارد تومان مازاد از ردیف‌های ابلاغی برای پروژه‌های اولویت‌دار و پیشرو استان جذب شد. شهریارپور بیان کرد: اعتبارات بودجه سال ۱۴۰۱ چهارمحال و بختیاری بدون اعتبارات سفر ریاست جمهور ۱۹ درصد رشد و با احتساب اعتبارات سفر رشدی معادل ۴۲۸ درصدی داشته است، رشد اعتبارات استان در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل ۴۹.۱ درصد افزایش داشته است.

وی تاکید کرد: اعتقاد دارم اعتبارات اختصاص یافته به چهارمحال و بختیاری جوابگوی نیازها و ظرفیت‌های بی‌شمار استان نیست.

وی افزود: جمع کل اعتبارات مصوب قانون چهارمحال و بختیاری در سال ۱۴۰۱ عبارت است از ۱۶ هزار و ۱۶۵ میلیارد تومان که ۱۴ هزار و ۶۶۱ میلیارد تومان آن ابلاغ و یک هزار و ۳۸۳ میلیارد تومان آن تخصیص یافته که رشدی معادل ۴۲۸ درصد را نشان می‌دهد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با اشاره به اینکه اعتبارات تملک و هزینه‌ایی استان رشدی معادل ۷۵ درصد را نشان می‌دهد، ادامه داد: ۱۲ هزار و ۵۲۱ میلیارد تومان رقم اعتبارات مصوب طرح‌های این استان در سفر ریاست جمهور است.

شهریارپور عنوان کرد: در حال حاضر ۷۶۱ طرح نیمه تمام با ارزش حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان در چهارمحال و بختیاری وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: ۴۲۰ میلیارد تومان اعتبارات متوازن و ۴۸۰ میلیارد تومان اعتبارات محرومیت‌زدایی به چهارمحال و بختیاری ابلاغ شده است، اولویت‌بندی طرح‌ها و پروژه‌ها براساس سند آمایش سرزمینی است که هدف مهمی بوده و مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تصریح کرد: ۴۷۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی به استان اختصاص یافته است که در اموری همچون تامین آب شرب روستایی و عشایری، احداث مدارس، احداث خانه‌های بهداشت، رفع تنش آبی و… به کار گرفته خواهد شد.

شهریارپور اظهار داشت: باید مدنظر داشته باشیم مباحث توسعه‌ایی چهارمحال و بختیاری صرفا با منابع مالی حاصل نمی‌شود، در کنار این منابع باید به اصول مدیریتی و نیروی انسانی نیز توجه ویژه شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: باید مدنظر داشته باشیم مباحث توسعه‌ایی چهارمحال و بختیاری صرفا با منابع مالی حاصل نمی‌شود، در کنار این منابع باید به اصول مدیریتی و نیروی انسانی نیز توجه ویژه شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!