امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 955
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1399 - 15:14 | 882 بازدید

انتخاب رئیس هیأت بولینگ چهارمحال و بختیاری

رئیس هیأت بولینگ چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس چهارمحال و بختیاری با حضور محمدرضا مقصودلو سرپرست فدراسیون، حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع برگزار شد و جمشید جانثار با کسب ۱۰ رأی از سیزده رأی ماخوذه، به مدت […]

انتخاب رئیس هیأت بولینگ چهارمحال و بختیاری

رئیس هیأت بولینگ چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس چهارمحال و بختیاری با حضور محمدرضا مقصودلو سرپرست فدراسیون، حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع برگزار شد و جمشید جانثار با کسب ۱۰ رأی از سیزده رأی ماخوذه، به مدت چهار سال برای ریاست این هیأت انتخاب شد و قاسم احمدیان دیگر نامزد این مجمع هم سه رأی از اعضای مجمع را به دست آورد.

پیش از این ایرج فاضلیـان سرپرستی هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس چهارمحال و بختیاری را بر عهده داشت.
سرپرست فدراسیون در این مجمع گفت: همدلی، استفاده از ظرفیت تمامی اعضا و حتی رقبا، باید از مهمترین اولویت‌های هیأت‌های استانی باشد.

محمدرضا مقصودلو توزیع عادلانه امکانات ورزشی، جذب حامی مالی، تجهیز هیأت‌های استانی و استعدادیابی را از برنامه‌های پیش روی فدراسیون برشمرد.

رئیس هیأت بولینگ چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!