امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2137
تاریخ انتشار : 24 آذر 1400 - 15:04 | 374 بازدید

زلزله در کوهرنگ چهارمحال و بختیاری در آستانه شب یلدا

زلزله در کوهرنگ چهارمحال و بختیاری ،دومین زمین‌لرزه شهرستان کوهرنگ در روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه در مرز استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان ثبت شد. سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: زمین‌لرزه بامداد چهارشنبه در کوهرنگ خسارت جانی نداشته است. خسرو کیانی تاکید کرد: زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۵ درجه در مقیاس امواج […]

زلزله در کوهرنگ چهارمحال و بختیاری در آستانه شب یلدا

زلزله در کوهرنگ چهارمحال و بختیاری ،دومین زمین‌لرزه شهرستان کوهرنگ در روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه در مرز استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان ثبت شد.

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: زمین‌لرزه بامداد چهارشنبه در کوهرنگ خسارت جانی نداشته است.

خسرو کیانی تاکید کرد: زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۵ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۵۳ دقیقه و ۴ ثانیه بامداد امروز چهارشنبه چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ را لرزاند.
وی افزود: تاکنون خسارت جانی و مالی از این زمین‌لرزه گزارش نشده است.
به گزارش ایرنا، این زمین‌لرزه در عمق هشت کیلومتری زمین به‌وقوع پیوست.
کانون این زلزله در موقعیت ۳۲.۴ عرض شمالی و ۴۹.۷۹ طول شرقی ثبت شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: پس از زمین‌لرزه بامداد چهارشنبه در کوهرنگ چهار تیم ارزیاب این جمعیت در مناطق زلزله زده مستقر شدند.

ایرج کیانی روز چهارشنبه افزود: این زمین لرزه خسارت جانی نداشت و تیم‌های  ارزیاب تا کنون در منطقه حاضر هستند.

به گفته وی ،از شب گذشته تیم‌های امدادی و ارزیاب شهرستانهای اردل، فارسان و کوهرنگ نیز برای امدادرسانی به مناق زلزله زده شهرستان کوهرنگ آماده باش اعلام شدند.

وی اظهار داشت: تا کنون هیچ درخواستی برای اسکان اضطراری و یا توزیع مواد غذایی در این منطقه به جمعیت هلال احمر استان اعلام نشده است.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۵ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۵۳ دقیقه و ۴ ثانیه بامداد روز چهارشنبه چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ را لرزاند که  خسارت جانی و مالی از این زمین‌لرزه گزارش نشده است.

زلزله در کوهرنگ چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!