امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 565
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1398 - 14:21 | 618 بازدید

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تغییر نمی کند

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تغییر نمی کند زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تغییر نمی کند ،رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۸در زمان مقرر اعلام شده برگزار می‌شود و امکان جابه‌جایی این زمان وجود ندارد. به گزارش نگین چهارمحال ، پس از وقوع سیل در شهرهای مختلف کشور جمعی از داوطلبان […]

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تغییر نمی کند

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تغییر نمی کند ،رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۸در زمان مقرر اعلام شده برگزار می‌شود و امکان جابه‌جایی این زمان وجود ندارد. به گزارش نگین چهارمحال ، پس از وقوع سیل در شهرهای مختلف کشور جمعی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ در سامانه فارس من خبرگزاری فارس، خواستار جابه جایی زمان برگزاری این آزمون شدند.

ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون درخواست ۵ هزار نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در سامانه فارس من برای تعویق زمان برگزاری این آزمون، گفت: بر اساس جلسه شورای سنجش که صبح امروز برگزار شد، آزمون کارشناسی ارشد در همان زمان اعلام شده برگزار می‌شود چرا که تنها ۵ هزار نفر برای تغییر زمان آزمون درخواست دادند در حالی که ۷۰۰هزار نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزی که در جریان سیل اخیر در بخش‌هایی از شهرها و استان‌های کشور، دچار خسارت شده‌اند، گفت: با توجه به اینکه فرایند اجرایی آزمون کارشناسی ارشد طولانی بوده و باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که نتایج نهایی در اوایل شهریورماه اعلام شود، لذا آزمون مطابق برنامه‌زمان‌بندی اعلام شده قبلی در روزهای ۵ و ۶ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: اطلاعیه این سازمان درخصوص حوزه‌های برگزاری، تاریخ و نحوه توزیع کارت در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه از طریق سایت این سازمان منتشرخواهد شد. وی در پایان خاطرنشان کرد: وزارت علوم، تحقیقات وفناوری و این سازمان از زمان وقوع سیل، پیگیر ارایه تسهیلات یا اختصاص سهمیه مشابه زلزله زدگان از مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که آسیب مستقیم دیده اند،‌هستند که به محض حصول نتیجه جزئیات آن در دفترچه انتخاب رشته به استحضار داوطلبان خواهد رسید.

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!