امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2208
تاریخ انتشار : 25 دی 1400 - 17:02 | 573 بازدید

سه زندانی جرائم غیرعمد در شهرکرد با جشن گلریزان ورزشکاران آزاد شدند

جشن گلریزان برای آزادی سه زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت ایام فاطمیه و شب یلدا با همت هیات ورزش‌های همگانی چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه در شهرکرد برگزار شد. احمد راستینه، رییس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: سنت زیبای گلریزان و کمک به […]

سه زندانی جرائم غیرعمد در شهرکرد با جشن گلریزان ورزشکاران آزاد شدند

جشن گلریزان برای آزادی سه زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت ایام فاطمیه و شب یلدا با همت هیات ورزش‌های همگانی چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه در شهرکرد برگزار شد.

احمد راستینه، رییس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: سنت زیبای گلریزان و کمک به نیازمندان و در فرهنگ مردم استان قرار دارد و امروز پیشکسوتان ورزشی مانند همیشه در عرصه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد پیش‌قدم شدند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در این آیین با کمک اعضای هیات ورزش همگانی بیش از ۵۰۰میلیون ریال جمع‌آوری و زمینه آزادسازی سه زندانی فراهم شد.

حمید رضا حیدری روز سه‌شنبه در این آیین افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۰۴ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان به کمک خیرین، ستاد دیه و گذشت شاکیان از زندان آغاز شدند و به آغوش خانواده بازگشتند. وی به همت همه خیرین، اصناف به مناسبت‌های مختلف برای کمک به زندانیان و خانواده زندانیان اشاره کرد و گفت: زندانیان جرائم غیرعمد به دلیل بدهی مالی، مهریه، دیه در زندان تحمل حبس می‌کنند.

مدیر ستاد دیه چهارمحال و بختیاری نیز به آغاز پویش مردمی “یلدای مهربانی” از ۲۸ آذرماه تا دوم دی‌ماه اشاره کرد و گفت: خیران برای شرکت در این پویش میتوانند کمکهای نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۲۵۶۹۰ واریز کنند.

محید صیادی افزود:هم‌اکنون بیش از ۱۴۰ زندانی جرائم غیرعمد با بدهی بیش از ۹۵۰ میلیارد ریال در زندان‌های استان تحمل حبس می‌کنند. ستاد دیه از سال ۷۷ در استان فعال شد که در این مدت بیش از ۲ هزار زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد و به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند. سه زندان در شهرستان های شهرکرد، بروجن و لردگان وجود دارد.

زندانی جرائم غیرعمد در شهرکرد

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!