امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 458
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1398 - 13:38 | 646 بازدید

سارق درب فلزی قلعه تاریخی فرادنبه دستگیر شد

سارق درب فلزی قلعه تاریخی فرادنبه دستگیر شد سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: این سارق به همراه یک فرد خریدار اموال مسروقه دستگیر شد. محمود ابراهیمی سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: به دنبال گزارش […]

سارق درب فلزی قلعه تاریخی فرادنبه دستگیر شد

سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: این سارق به همراه یک فرد خریدار اموال مسروقه دستگیر شد. محمود ابراهیمی سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد:

به دنبال گزارش های رسیده به واحد گشت یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بروجن مبنی بر سرقت یک باب درب فلزی از قلعه تاریخی فرادنبه با اعزام گروه تجسس این فرماندهی و در یک تحقیقات گسترده و نامحسوس با همکاری یکی از همسایگان و معرفی چند فرد مشکوک در همان شب با زیرنظر گرفتن محل تردد یکی از متهمان مشکوک به سرقت در یک اوراقی فروشی و با نفوذ نیروی یگان به محل خرید ضایعات و محرز شدن سرقت و رؤیت درب سرقتی، بلافاصله با مقام قضایی هماهنگی و با همکاری کلانتری شهر سفیددشت سارق دستگیر شد.وی افزود: پس از آن سارق به همراه فرد خریدار اموال مسروقه و درب سرقتی قلعه تاریخی فرادنبه به کلانتری فرادنبه منتقل و پس از انجام اقدامات قانونی با حکم مقام قضایی روانه زندان شدند.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : جهانبین نیوز
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!