امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2530
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402 - 11:56 |

در نزدیکی به سالگرد فتنه مهسا امینی، نه میبخشیم، نه فراموش میکنیم!

در نزدیکی به سالگرد فتنه مهسا امینی، نه میبخشیم، نه فراموش میکنیم!

سالگرد مهسا امینی ، شهریور ۱۴۰۱ زمانی که دلباختگان حسینی در سفر اربعین بودند، زمانی که ارتش و سپاه و فراجا درگیر امنیت زائران و مردم در مرزهای غربی کشور بودند، زمانی که دولت درگیر سفر مهم رئیس جمهوری اسلامی به سازمان ملل بود، در این زمان دشمن با استفاده از هوش مصنوعی و سنجش برخی نارضایتی های عمومی، دست به یک توطئه خطرناک زد و از مرگ مشکوک یک دختر در مرکز آموزشی پلیس سوءاستفاده نمود و دو جاسوس‌-خبرنگار خود را به بیمارستان فرستاد تا نمادسازی مصنوعی از این رخداد را با استفاده از دروغگویی پدر آن دختر انجام دهد. تا اینجای نقشه دشمن را همه می دانند و امر بر کسی پوشیده نیست. اما ناگهان پس از مرگ آن دختر در بیمارستان چند اتفاق رخ میدهد. به دقت به مطالب زیر توجه کنید و چند بار آن را مرور نمایید:

۱. چند منبری مشکوک، شروع به وا اسلاما میکنند که ای داد که دختر مردم را کشتند آن هم بخاطر چند تار مو! چه کسی این تهمت و دروغ بزرگ و خونین را ابتدا گفت؟حامد کاشانی و حسن آقامیری! حامد کاشانی این شب ها کجاست؟ حسن آقامیری کجاست؟ سرجای قبلیش هست و آزادانه می چرخد.
۲. چند فرد مفسد سیاسی سریعا بیانیه دادند که ای جهانیان بدانید دختر مردم را کشتند آن هم بخاطر چند تار مو! آنها چه کسانی بودند: خاتمی، پزشکیان، کرباسچی، افسادطلبان، روزنامه ها، سایتها و رسانه‌های زرد تلگرامی ایشان. حتی هیچ یک از آنها بابت این دروغ ها محکوم نشده و هنوز به حیات سیاسی خود ادامه می دهند.
۳. سایت ها و پلتفرم های بزرگ مانند دیجی کالا، اسنپ، آپارات، دیوار سریعا با پیامک های چند ده میلیونی و پاپ آپ ها و اطلاعیه های رسمی به مخاطبان میلیونی خود اعلام داشتند که در غم از دست دادن یگانه دوران و رهبر و نماد شورش خونین ۱۴۰۱ سهیم هستند. آنها نه تنها بابت این دشمنی و خیانت بزرگ محکوم نشدند بلکه با انتشار تصاویر بی حجاب از زنان خود همچنان به دهن کجی مشغول هستند.
۴. صدها بازیگر و ورزشکار و مجری مشهور و غیرمشهور حتی سیاه لشکرهای این جماعت بصورت هماهنگ دروغ هماهنگ‌ را تکرار کردند و هنوز خیابان ها آرام بود اما این جماعت به پلیس دستور می دادند که مردم (!) را نزنند. سالگرد مهسا امینی

گزینه های چهار گانه فوق، چرا این چنین بی پروا و گستاخ و هماهنگ بر نظام مقدس اسلامی تاختند و دروغ هماهنگ و همدستانه را گسترش دادند؟

پاسخ این است که بیگانگان به آنها گفته بودند این بار کار تمام است و فکر می کردند که کار جمهوری اسلامی ایران تمام است. دشمن هزاران مهره خود مانند عبدالشیطان (ع، م) را سوزاند چرا که خیال می کردند کار نظام اسلامی تمام است.

پایگاه خبری نگین چهارمحال ، سالگرد مهسا امینی

اما نظام اسلامی سوخت و ساخت و ماند. صدها پلیس بیگناه و جوان بسیجی حتی آنهایی که ظاهر مذهبی داشتند و رهگذر بودند را شورشیان تروریست به خاک و خون کشیدند. منتظر پاسخ سخت نظام شدند دیدند جوابی نمی آید. خود دست بکار شدند و هر هفته یک سوژه جدید و جذاب را شناسایی و ترور کردند و خونشان را به گردن نظام انداختند. نظام اسلامی همچنان خویشتندار بود تا اینکه رسما با هدایت رژیم جعلی و پیاده نظامی تکفیری ها، ده ها کودک و زن و مرد بیگناه را در حرم مطهر شاهچراغ به شهادت رساندند تا مگر صبر نظام لبریز شود اما نشد. کار به ترورهای وحشیانه خونین روحانیون، بسیجی ها و پلیس رسید. آرمان علی وردی عزیز را آنگونه که هنوز کسی فیلم اصلی آن را به دستور قضایی ندیده به قتلِ صبر به شهادت رساندند. روح الله عجمیان را همچون بسمل و حضرت مسیح به صلیب کشیدند اما عیسی به آسمان عروج کرد و روح الله جان به جان آفرین تسلیم نمود.

پلیس راهنمایی و رانندگی مظلوم و بی سلاح را در کردستان سلاخی کردند. امام جماعت سنی مذهب و پیرمرد سیستان و بلوچستان را به جرم عدم حمایت از عبدالشیطان موسوم به عبدالحمید به خاک و خون کشیدند. عمامه از سر روحانی و چادر از سر زن محجبه کشیدند. همزمان عربده و آروغ آزادی و دموکراسی هم می زدند و می زنند.

همه اینها انجام شد. اما صبر نظام اسلامی لبریز نشد. در راهپیمایی‌های میلیونی ۲۲بهمن۱۴۰۱ و شب‌های قدر و عیدغدیر و محرم ۱۴۰۲، بیعت میلیونی ملت با اسلام و انقلاب اسلامی تجدید شد. عربستان تسلیم شد. انگلستان ناچار به اخراج شبکه تروریست اینترنشنال شد. پلیس آلبانی به مقر تروریست های منافق شبیخون زد و ائتلاف ضدانقلاب از هم گسسته شد.حالا وقت آن است که به سراغ چشم فتنه یعنی گزینه‌های چهارگانه فوق برویم و حکم قانون را در حق آنها پیاده سازی کنیم.

امتحان امروز قوه قضائیه و قضات انقلابی و شجاع از سخت ترین امتحانات تاریخ انقلاب اسلامی است. امروز اگر چشم فتنه از حدقه بیرون نیاید، فردا هیچ کس جز ترک فعل کنندگان مقصر نیستند.

این ما و این عمل به وظیفه شرعی، قانونی، انقلابی شما.

سالگرد مهسا امینی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!