امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1811
تاریخ انتشار : 10 تیر 1400 - 11:49 | 556 بازدید

تماس با سامانه ۱۹۷پلیس در چهارمحال و بختیاری

سامانه ۱۹۷پلیس در چهارمحال و بختیاری ،رییس بازرسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون تماس مردم با سامانه دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) پلیس در استان ۹ درصد افزایش داشته است. سرهنگ خسرو نجفی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: در سه ماه نخست امسال هشت هزار ۲۱۹ تماس و پیام در […]

تماس با سامانه ۱۹۷پلیس در چهارمحال و بختیاری

سامانه ۱۹۷پلیس در چهارمحال و بختیاری ،رییس بازرسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون تماس مردم با سامانه دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) پلیس در استان ۹ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ خسرو نجفی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: در سه ماه نخست امسال هشت هزار ۲۱۹ تماس و پیام در قالب تماس‌های قابل رسیدگی، مشاوره و مزاحمت تلفنی از سوی شهروندان در خصوص انتقاد یا تقدیر از عملکرد پلیس و درخواست و پیشنهاد به سامانه ۱۹۷ ارسال شده است. 

وی گفت: تعداد تماس و پیام‌های انتقادی از عملکرد پلیس ۳۳درصد کاهش و تعداد پیام‌های تقدیر ۳۰ درصد افزایش داشته است.

رییس بازرسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری

با اشاره به اینکه پارسال ۳۱ هزار و ۱۵۰ پیام به این سامانه ارسال شد، افزود: گزارش‌های مردمی در بهبود عملکرد پلیس نقش مهمی دارد. نجفی اظهار داشت: مرکز نظارت همگانی ناجا در راستای تحقق اصل هشتم قانون نظارت مردم بر کار دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی از سال ۱۳۷۹ با دستور فرماندهی ناجا در تابعیت بازرسی کل ناجا تشکیل شده است.

به گفته وی،این مرکز به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت تماس‌های مردمی در خصوص مشکلات، درخواست‌ها، شکایت‌ها و تقدیرها از نیروی انتظامی است و قبل از شیوع کرونا نیز هفته‌ای یکبار فرمانده انتظامی و روسای و معاونان پلیس استان در این سامانه حاضر می‌شدند و درخواست و پیشنهادات مردم را رسیدگی می‌کردند. نجفی افزود: تمام مردم می‌توانند در تماس با شماره ۱۹۷ هرگونه نظرات و پیشنهاد خود را با مسوولان انتظامی در میان بگذارند.

سامانه ۱۹۷پلیس در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!