امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2062
تاریخ انتشار : 13 آبان 1400 - 12:18 | 399 بازدید

سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به چهارمحال و بختیاری

سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران : ایثارگران پیشتازان اعتقادی و سیاسی انقلاب اسلامی ایران هستند، معدود کسانی که خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب فدا کردند. امیرحسین قاضی زاده هاشمی ظهر امروز در همایش ایثارگران و جامعه هدف چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، […]

سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به چهارمحال و بختیاری

سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران : ایثارگران پیشتازان اعتقادی و سیاسی انقلاب اسلامی ایران هستند، معدود کسانی که خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب فدا کردند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی ظهر امروز در همایش ایثارگران و جامعه هدف چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، روزی که کودکان و نوجوانان به میدان آمدند، در خون خود غلتیدند تا امام راحل را یاری کنند.

 وی با اشاره به اینکه وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران این است که نگذاریم شهدا به فراموشی سپرده شوند، افزود: برخی از ایثارگران درخواست هایی دارند که علی رغم آنکه به حق است اما قانون نشده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: باید مسیرها و راهکارها اصلاح شود، اگر قرار است مسئله شغل و مسکن ایثارگران حل شود باید برای همه خانواده های شهدا و ایثارگران حل شود.

 قاضی زاده عنوان کرد: در سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران سامانه ای طراحی شده است تا افراد جویای کار در آن ثبت نام کنند، بعد از این با انجام امتحان و مصاحبه های روانشناسی و مدیریتی افراد صاحب صلاحیت انتخاب می شوند و برای تصدی پست به دستگاه ها و نهاد ها معرفی می شوند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به دنبال هوشمندسازی خدمات برای ارائه به ایثارگران است تا از طریق یک گوشی تلفن همراه بتوانند امورات خود را انجام دهند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: ایثارگران پیشتازان اعتقادی و سیاسی انقلاب اسلامی ایران هستند، معدود کسانی که خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب فدا کردند.

سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!