امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2414
تاریخ انتشار : 14 مهر 1401 - 13:08 | 297 بازدید

دروغ‌پردازی رسانه‌های ضدانقلاب درباره سلامتی رهبر انقلاب

سلامتی رهبر انقلاب ،رسانه‌های ضدانقلاب روزهای گذشته اخباری را درباره سلامتی رهبر انقلاب منتشر کردند، اما بار دیگر مشخص شد که این اخبار همچون گذشته نادرست و کذب است. رسانه‌های ضدانقلاب فارسی زبان و جریانات وابسته به آنها از روزهای گذشته اخبار و مطالبی کذبی را درباره سلامتی رهبر معظم انقلاب منتشر کردند. این رسانه […]

دروغ‌پردازی رسانه‌های ضدانقلاب درباره سلامتی رهبر انقلاب

سلامتی رهبر انقلاب ،رسانه‌های ضدانقلاب روزهای گذشته اخباری را درباره سلامتی رهبر انقلاب منتشر کردند، اما بار دیگر مشخص شد که این اخبار همچون گذشته نادرست و کذب است.

رسانه‌های ضدانقلاب فارسی زبان و جریانات وابسته به آنها از روزهای گذشته اخبار و مطالبی کذبی را درباره سلامتی رهبر معظم انقلاب منتشر کردند. این رسانه ها مدعی شده بودند حضرت آیت الله خامنه ای تحت عمل جراحی قرار گرفته و در بستر بیماری است.

ایندیپندنت فارسی هم در مطلبی تاکید کرد که « عمل جراحی رهبر حکومت ایران در مرکز درمانی اختصاصی مستقر در اقامتگاه او در تهران انجام شد!»

برخی از کانال‌های تلگرامی وابسته به ضدانقلاب هم تاکید کردند که « بیماری آیت الله خامنه ای جدی است، و ایشان به دلیل وخامت حال به شدت پیگیر انجام سریع توافق هسته‌ای هستند.»

از این دست اخبار که در روزهای گذشته از سوی رسانه های معاند و ضدانقلاب و دست نشانده های داخلی آنها منتشر شد، بسیار است و البته این اولین باری نیست که این رسانه‌ها به دروغ پراکنی و انتشار اخبار کذب در باره وضعیت سلامتی رهبر معظم انقلاب می پردازند.
چندی است که ضدانقلاب داخلی و خارجی و همچنین بعضی از رسانه‌های به‌ظاهر معتبر خارجی و بین‌المللی که نویسنده‌های ایرانی در آن‌ها فعالیت می‌کنند، دروغ‌ها و شایعاتی را مطرح می‌کنند که جای تعجب دارد، زیر به سرعت، دروغ آن‌ها مشخص می‌شود و اعتبارشان زیرسوال می‌رود.

چندی پیش یکی از عناصر ضدانقلاب در فضای توییتری، شایعی مبنی بر بیماری رهبر انقلاب را مطرح کرد و به دنبال این شایعه و عدم دیدار خبرگان رهبری با ایشان در هفته گذشته، دیگر رسانه‌های ضدانقلاب در فضای شبکه‌های اجتماعی برای گسترش این شایعه وارد عمل شدند.

اما چرا این شایعه‌سازی در جامعه تا حدودی باعث نگرانی قسمتی از افکار عمومی شد؟ و چه دلیلی پشت سر رواج این شایعات است؟

به نظر می‌رسد که جریان ضدانقلاب داخلی و خارجی با ناامیدی از عدم پیشرفت و گسترش حوزه راهبردی انقلاب اسلامی در غرب آسیا و دیگر کشورهای جهان و همچنین به دلیل بی‌اعتبار شدن تمامی شعارها و تلاش‌های غرب‌گرایان مبنی بر اینکه فقط با مذاکره، تسامح و تغافل می‌توانیم در منطقه و جهان پیشرفت کنیم، شکست تمامی سیاست‌های خود را از حسینیه امام خمینی می‌بینند و بازهم حمله و تخریب چهره رهبر انقلاب را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

درواقع از سال ۹۷ تا انتهای دولت روحانی، غرب و عوامل داخلی‌اش به این نتیجه رسیدند که باید نوک حملات خود را متوجه رهبر انقلاب کنند و دلیل شکست در برجام و مشکلات اقتصادی را مواضع انقلابی ایشان بدانند و بدون هیچ نقدی نسبت به دولت غرب‌گرای وقت که خودشان حامی صد در صدی‌اش بودند، اذهان عمومی را آماده این موضوع کنند که اگر به دنبال موفقیت در مذاکرات و فضای اقتصادی بهتر هستید، باید به رهبر انقلاب بگویید که اجازه بدهد هر آنچه که آمریکا و غرب در مذاکرات از ما طلب می‌کنند را در اختیارشان قرار دهیم تا به ما امتیاز بدهند، تا جایی که دبیرکل وقت حزب اتحاد ملت در سال ۹۷، به صراحت می‌گوید: بعید می‌دانیم الان و در بحران فعلی کاری از دست شخص آقای روحانی بربیاید، اظهار کرد: راه حل این بحران فزاینده در دست روحانی نیست بلکه روحانی باید با مقام معظم رهبری بنشیند و بگوید که راه حلی پیش روی ما قرار دهند.

درواقع همین عامل باعث می‌شود که میرحسین موسوی به‌عنوان یکی از رئوس فتنه ۸۸، به‌جای عذرخواهی و طلب مغفرت از مردم و خون‌هایی که به گردنش هست، بحث موروثی شدن رهبری آینده را پیش می‌کشد و به‌نوعی اذهان عمومی را به این سمت سوق می‌دهد که رهبر انقلاب بیمار است و در روزهای آینده قرار است بحث جانشینی ایشان اتفاق بیفتد.

تمامی این تحرکات باعث می‌شود که قسمتی از مردم ناآگاه اما دلسوز، نگران سلامتی رهبر انقلاب بشوند و همین نگرانی باعث می‌شود که شایعه تا حدودی در جامعه گسترش پیدا کند، از سوی دیگر، این جریان با گسترش این شایعات، به دنبال زمینه‌ای برای ایجاد بحران با کلید واژه جاشنین رهبری است…، اما باید به غرب و عواملش گفت: عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری…

سلامتی رهبر انقلاب

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!