امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1199
تاریخ انتشار : 09 تیر 1399 - 16:57 | 948 بازدید

اجرای طرح ملی سه‌شنبه های تکریم در کانون‌های مساجد

سه‌شنبه های تکریم ، به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال و بختیاری ،مدیرستادهماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: طرح ملی « سه‌شنبه‌های تکریم » در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز درعرصه‌های فرهنگی وهنری محله هم‌زمان با سراسر کشور در کانون‌های مساجد چهارمحال و […]

اجرای طرح ملی سه‌شنبه های تکریم در کانون‌های مساجد

سه‌شنبه های تکریم ، به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال و بختیاری ،مدیرستادهماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: طرح ملی « سه‌شنبه‌های تکریم » در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز درعرصه‌های فرهنگی وهنری محله هم‌زمان با سراسر کشور در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری اجرایی شده است.  

محمدرضامظاهری افزود:اجرای این طرح جهت تشویق ومعرفی نخبگان ومفاخربه صورت محله‌ای و مسجدی با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجدتا پایان امسال ادامه دارد.

مظاهری ابرازکرد:اجرای طرح ملی « سه‌شنبه‌های تکریم » نیازمند همکاری سایر دستگاه‌های فرهنگی با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سطح استان چهارمحال و بختیاری است.

مظاهری ادامه داد: طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در راستای شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز در عرصه‌های فرهنگی و هنری محله هم‌زمان با سراسر کشور در کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

وی، تقویت سرمایه‌های اجتماعی، الگوسازی برای نمازگزاران و اهالی محله به ویژه نوجوانان و جوانان با رویکرد تربیتی و اصلاح سبک زندگی، شبکه‌سازی و جریان سازی در عرصه‌های فرهنگی و دینی و ارتقای فرهنگ عمومی محله، رونق‌بخشی به نماز جماعت و جذب نوجوانان جوانان و نخبگان به مساجد را از اهداف برگزاری طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» برشمرد.

اجرای طرح ملی سه‌شنبه های تکریم در کانون‌های مساجد

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!