امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1842
تاریخ انتشار : 14 تیر 1400 - 18:26 | 503 بازدید

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان : هدف «فتنه سیاه» فراموشی فلسطین بود

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان ، تاکید کرد: گفتمان رسانه‌ای است که واقعیت‌ها را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد در عرصه‌های مبارزه و میادین دیگر چه اتفاقی رخ می‌دهد. به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در افتتاحیه همایش ملی «فلسطین پیروز است» که برای تجدید […]

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان : هدف «فتنه سیاه» فراموشی فلسطین بود

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان ، تاکید کرد: گفتمان رسانه‌ای است که واقعیت‌ها را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد در عرصه‌های مبارزه و میادین دیگر چه اتفاقی رخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در افتتاحیه همایش ملی «فلسطین پیروز است» که برای تجدید گفتمان رسانه‌ای و مدیریت مقابله با دشمن برگزار می‌شد، سخنرانی می‌کند.

کنفرانس فلسطین پیروز است از ساعت پنج تا هشت عصر در هتل «کورال بیچ» بیروت با حضور شخصیت‌های علمی و رسانه‌ای و مسئولان رسانه‌ها برگزار می‌شود.

آخرین سخنرانی سیدحسن نصرالله به چهارم تیرماه باز می‌گردد که در جریان آن درباره آخرین تحولات سیاسی منطقه و لبنان صحبت کرده بود.

گفتمان رسانه‌ای واقعیت‌ها را مشخص می‌کند

سید حسن نصرالله در سخنرانی خود به مناسبت افتتاحیه فعالیت‌های «فلسطین پیروز است» تاکید کرد که این گفتمان رسانه‌ای است که واقعیت‌ها را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد در عرصه‌های مبارزه و میادین دیگر چه اتفاقی رخ می‌دهد. وی ابراز داشت که باید رویکرد تقابل رسانه‌ای مانند تقابل‌های نظامی نیز مورد توسعه قرار بگیرد .

پیروزی مقاومت «فتنه سیاه» را کور کرد

سید حسن نصرالله ابراز داشت «فتنه سیاهی» که انجام شده بود یکی از اهداف آن این بود که آرمان فلسطین به فراموشی سپرده شود اما پیروزی مقاومت اجازه این کار را نداد. ‎

دبیرکل حزب الله ادامه داد:  مسئله بعدی موضوع قدرت است که یکی از مهمترین مسائل تقابل با دشمن صهیونیستی است. نیروهای مقاومت عزت‌مندانه از پیروزی‌های خود و تغییر معادلات صحبت می‌کنند. ما امروز عنصر قدرت را در اختیار داریم. ما وقتی از مقاومت صحبت می‌کنیم از موفقیت‌ها و دستاوردها و پیروزی‌هایی صحبت می‌کنیم که به صورت ویژه در دو دهه گذشته به دست آمده است.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!