امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1334
تاریخ انتشار : 28 تیر 1399 - 21:31 | 817 بازدید

تعیین تکلیف ۴۷ قطعه زمین راکد در شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری

شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت:باتوجه به هزینه‌ های دولت برای آماده‌سازی زمین‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی، در صورت دریافت نکردن پروانه بهره‌برداری از سوی سرمایه‌گذار بر مبنای برنامه زمان‌بندی، موضوع تعیین تکلیف زمین‌ها با تشکیل جلسات هیئت حل اختلاف و داوری […]

تعیین تکلیف ۴۷ قطعه زمین راکد در شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری

شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت:باتوجه به هزینه‌ های دولت برای آماده‌سازی زمین‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی، در صورت دریافت نکردن پروانه بهره‌برداری از سوی سرمایه‌گذار بر مبنای برنامه زمان‌بندی، موضوع تعیین تکلیف زمین‌ها با تشکیل جلسات هیئت حل اختلاف و داوری بررسی و برمبنای توضیحات متقاضی، آرای قانونی ولازم‌الاجرا صادر می‌شود.

حمیدرضافلاح افزود : باحضورطرفین قرار‌داد‌ها۴۷پرونده زمین‌های صنعتی راکد با مساحتی بیش از ۵.۸ هکتار در شهرک‌های صنعتی شهرکرد، بروجن، لردگان، هفشجان، بلداجی، فرادنبه، فرخ‌شهر، سامان (۲) و نواحی صنعتی گندمان و شوراب بررسی و به صدور رأی منتهی شد. وی گفت:آرای صادره شامل ۲۷ رأی فسخ قطعی، ۱۹ رأی استمهال، و یک رأی انصراف است که با توجه به جایگاه قانونی هیئت حل اختلاف و داوری لازم الاجرا است.

شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!