امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1436
تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 20:49 | 607 بازدید

طرح جهادی “همیار معلم” در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

طرح جهادی “همیار معلم” در چهارمحال و بختیاری ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: جهت کمک به معلمان در آموزش به دانش‌آموزان، طرح “همیار معلم” با کمک جهادی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان در استان اجرا می‌شود. پوریا حشمتی اظهار داشت: در تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل آموزش و پرورش، بسیج فرهنگیان و بسیج دانشجویی، […]

طرح جهادی “همیار معلم” در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

طرح جهادی “همیار معلم” در چهارمحال و بختیاری ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: جهت کمک به معلمان در آموزش به دانش‌آموزان، طرح “همیار معلم” با کمک جهادی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان در استان اجرا می‌شود.

پوریا حشمتی اظهار داشت: در تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل آموزش و پرورش، بسیج فرهنگیان و بسیج دانشجویی، طرحی به نام “همیار معلمان” منعقد شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری افزود: هدف این طرح تقویت دانشجو معلمان و دانش‌آموزان است،  با توجه به ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین، برای یادگیری بیشتر این طرح انجام می‌شود.

حشمتی تصریح کرد: ۲۰۰ نفر از دانشجو معلمان که ۱۰۰ نفر از آن‌ها خانم و ۱۰۰ نفر دیگر آقا هستند در این طرح شرکت کردند، این افراد به صورت حضوری و غیرحضوری به کمک معلمان می‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد به صورت غیرحضوری و یا به صورت حضوری در محله خود به کمک دانش‌آموزان و معلمان می‌آیند، آشنایی دانشجومعلم‌ها با مدرسه و دانش آموزان و کمک به معلمان از مزایای این طرح است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری در پایان بیان کرد: هدف کمک به معلمان و دانش آموزان بازمانده از تحصیل است، هر دانشجو معلم در مناطق ۱۷ گانه آموزش و پرورش به کارگیری می‌شوند و کار را به صورت جهادی آغاز می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!