امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1349
تاریخ انتشار : 07 مرداد 1399 - 23:08 | 806 بازدید

اجرای ۴۶ طرح جهش تولید در چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال

طرح جهش تولید در چهارمحال و بختیاری ،استاندار چهارمحال و بختیاری از انعقاد تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه کشور برای اجرای ۴۶ طرح در استان تا پایان امسال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی در نشست هماهنگی برای […]

اجرای ۴۶ طرح جهش تولید در چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال

طرح جهش تولید در چهارمحال و بختیاری ،استاندار چهارمحال و بختیاری از انعقاد تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه کشور برای اجرای ۴۶ طرح در استان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی در نشست هماهنگی برای اجرای طرح‌های جهش تولید، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل باید امورات مربوط به اجرای این طرح‌ها را با جدیت پیگیری کنند تا این طرح‌ها تا پایان امسال به بهره‌‍برداری برسد.

وی با تأکید بر همکاری بیشتر بانک‌های عامل در اعطای تسهیلات با مدیران دستگاه‌های اجرایی، افزود: سه درصد تسهیلات مورد نیاز برای اجرای این طرح‌ها از منابع دولتی تأمین می‌شود و یک فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاران است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:: دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها تا یک هفته فرصت دارند فهرست نهایی طرح‌ها را برای پرداخت تسهیلات مشخص کنند و واحد‌های آسیب‌دیده از کرونا هم می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند و تولید خود را افزایش دهند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری هم در این نشست گفت: برای اجرای این طرح‌ها دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که باید یکهزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک‌های عامل به متقاضیان پرداخت شود.

آقای شهریارپور افزود: این طرح‌ها در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، توزیع نیروی برق و شرکت شهرک‌های صنعتی است، همچنین هشت واحد صنعتی راکد احیا و ۲۰ واحد صنعتی غیرفعال دوباره راه‌اندازی می‌شود.
وی گفت: با اجرای این ۴۶ طرح در چهارمحال و بختیاری برای هشت هزار و ۱۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد یا اشتغال آن‌ها تثبیت می‌شود.

طرح جهش تولید در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!