امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1093
تاریخ انتشار : 04 تیر 1399 - 14:50 | 661 بازدید

طرح رایگان گازسوز کردن خودرو‌های عمومی در چهارمحال و بختیاری

طرح رایگان گازسوز کردن خودرو‌های عمومی در چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال ، مدیرشرکت پخش فرآورده های منطقه افزود: طرح رایگان گاز سوز کردن خودرو‌های عمومی با اولویت برای تاکسی‌ها و وانت بار‌ها آغاز شده است. جعفرسالاری نسب افزود:ثبت‌نام دراین طرح از طریق سایت اینترنتی به آدرس https://GCR.niopdc.ir انجام […]

طرح رایگان گازسوز کردن خودرو‌های عمومی در چهارمحال و بختیاری

طرح رایگان گازسوز کردن خودرو‌های عمومی در چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال ، مدیرشرکت پخش فرآورده های منطقه افزود: طرح رایگان گاز سوز کردن خودرو‌های عمومی با اولویت برای تاکسی‌ها و وانت بار‌ها آغاز شده است.

جعفرسالاری نسب افزود:ثبت‌نام دراین طرح از طریق سایت اینترنتی به آدرس https://GCR.niopdc.ir انجام می‌گیرد و تبدیل خودرو‌های عمومی طبق این طرح رایگان است.

مدیرمنطقه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری در خصوص طرح رایگان گازسوز کردن خودرو‌های عمومی در چهارمحال و بختیاری افزود: در مرحله اول طرح دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی اولویت با تاکسی و وانت‌بار‌ها است.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه اولویت این طرح با تاکسی و وانت‌بارهاست، گفت: ظرفیت اولیه کارگاه‌ها برای گازسوزکردن این دسته از خودروها در نظر گرفته خواهد شد، اما در مراحل بعدی مسافربرهای شخصی از جمله تاکسی‌های اینترنتی (اسنپ و تپسی و…) و نیز مسافربرهای بین شهرها و روستاها نیز مشمول طرح خواهند شد.

طرح رایگان گازسوز کردن خودرو‌های عمومی در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!