امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2558
تاریخ انتشار : 01 شهریور 1402 - 10:45 |

طرح های افتتاحی هفته دولت در چهارمحال و بختیاری

طرح های افتتاحی هفته دولت در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش‌بینی افتتاح ۷۳۳ طرح در هفته دولت گفت: بیشترین طرح‌های افتتاحی هفته دولت در استان به شهرستان لردگان تعلق دارد.

علی زاهدی روز چهارشنبه در نشست خبری هفته دولت تاکید کرد: در این هفته ۹۵۳ طرح با ۵۹۶ هزار و ۸۴۱ میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال در استان کلنگ‌زنی، افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: بیشترین طرح‌های کلنگ‌زنی چهارمحال و بختیاری در هفته دولت سال‌جاری با ۶۵ پروژه مختص شهرستان لردگان و کمترین آن‌ها با ۱۵ طرح مربوط به شهرستان کیار است.

زاهدی تصریح کرد: در هفته دولت سال‌جاری بیشترین طرح‌های افتتاحی مربوط به شهرستان لردگان تعداد ۱۵۳ پروژه است.

زاهدی تصریح کرد: سال گذشته با ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار ۵۹ طرح درآمدزایی پایدار و اشتغال‌زایی در روستاهای چهارمحال و بختیاری انجام شد.

وی یادآور شد: سال گذشته تعداد قابل‌توجهی خودرو سنگین و نیمه‌سنگین و سایر ماشین‌آلات راهداری به دهیاری‌های چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند اجرای طرح‌های عمرانی گفت: به‌مناسبت هفته دولت سال‌جاری ۷۳۳ طرح در این استان آماده افتتاح و بهره‌برداری شد.

علی حیدری روز چهارشنبه در نشست خبری هفته دولت تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۵۲ هزار و ۳۵۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از منابع مختلف اعتباری ملی، استانی، تسهیلات بانکی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تامین و هزینه شده است.

وی افزود: در هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی ۲۲۰ طرح جدید با ۵۴۴ هزار و ۴۸۸ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال در چهارمحال و بختیاری آغاز می‌شود.

حیدری به خدمات دولت سیزدهم در چهارمحال و بختیاری اشاره و تصریح کرد: در ۲ سال اخیر توجه ویژه‌ای به ارتقای جاده‌های استان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه‌ای و اشتغال‌زایی داشته است.

وی یادآور شد: رفع مشکل تامین آب کشاورزی تعدادی از طرح‌های نیمه‌تمام چهارمحال و بختیاری با حداقل ۲۰ هزار نفر اشتغال‌زایی از دیگر خدمات دولت سیزدهم در این استان به‌شمار می‌رود.

حیدری اظهار داشت: از دهه فجر انقلاب اسلامی سال گذشته تاکنون برخی طرح‌های عمرانی توسعه‌ای در چهارمحال و بختیاری مانند اصلاح شانه‌های جاده‌ها و اصلاح کناره‌های راه ارتباطی پیست بارده انجام شده است.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!