امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 617
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1398 - 1:54 |

عرضه روزانه ۶۰ تن مرغ در ماه رمضان چهارمحال و بختیاری

عرضه روزانه ۶۰ تن مرغ در ماه رمضان چهارمحال و بختیاری

عرضه روزانه ۶۰ تن مرغ در ماه رمضان چهارمحال و بختیاری

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تامین مواد پروتئینی استان در ماه مبارک رمضان روزانه افزون بر ۶۰ تن مرغ گرم در بازار با قیمت مصوب توزیع خواهد شد.

محمد کاظم منزوی روز شنبه در کارگروه تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در حال حاضر روزانه ۲۰ تن گوشت مرغ آماده طبخ، با نرخ مصوب در بازار توزیع می شود.

وی، از جوجه ریزی بیش از ۶۵۰ هزار قطعه ای جوجه گوشتی در مرغداری های استان خبر داد و گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان این میزان گوشت سفید آماده عرضه به بازار خواهد شد.

منزوی ، به نبود محدودیت در عرضه گوشت مرغ گرم به بازار در سال جاری اشاره و تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی،نهاده و خوراک مورد نیاز طیور و دام استان با قیمت مصوب تامین و ذخیره سازی شده است.

وی تصریح کرد: با روند جوجه ریزی در مرغداری های چهارمحال و بختیاری هیچ گونه مشکلی برای تأمین گوشت مرغ، در ماه مبارک رمضان در استان وجود نخواهد داشت.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از آغاز واردات ۵ هزار راس دام سبک (گوسفند زنده خارجی )به استان خبر داد و تاکید کرد: با برنامه ریزی انجام شده این میزان دام پس از ذبح در استان با نظارت کامل در بازار توزیع می شود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری افزود : تامین کالا در این استان به راحتی انجام می شود و در شرایط کنونی بازار استان آرام و تمامی اقلام اساسی مردم در انبارها موجود است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری نیز از مسئولان متولی عرضه و نظارتی استان خواست تا با توجه به ذخیره سازی مناسب گوشت قرمز و سفید در استان ، نسبت به مدیریت صحیح توزیع آن در آستانه ماه مبارک رمضان تلاش مضاعف داشته باشند.

الله کرم نصیری تاکید کرد: امسال باید برخورد با گران فروشی و تعیین مجازات متخلفان در بازار در دستورکار مستمر اعضای کارگروه تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: امسال همچنین نظارت در چرخه عرضه گوشت قرمز با نرخ دولتی، از زمان اختصاص به عاملان فروش تا هنگام رسیدن به مصرف کنندگان تشدید شود.

وی یادآور شد: در صورت وجود تخلف در خصوص دریافت گوشت با قیمت دولتی و فروش آن به قیمت آزاد ، عوامل شناسایی می شوند و با آنان برخورد جدی خواهد شد.

در کارگروه تنظیم بازار نحوه توزیع میوه شب عید و نظارت بر عرضه و تقاضای بازار استان در ایام تعطیلات نوروزی امسال بررسی از عوامل اجرایی و نظارتی تقدیر شد.

نویسنده : ربات ارسال خبر | منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!