امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2104
تاریخ انتشار : 30 آبان 1400 - 10:58 | 542 بازدید

غلامعلی حیدری استاندار جدید چهارمحال و بختیاری

غلامعلی حیدری استاندار جدید چهارمحال و بختیاری ،در جلسه هیات دولت، سردار غلامعلی حیدری سودجانی به عنوان استاندار چهارمحال و بختیاری معرفی شد. معاون سازمان بسیج مستضعفین، فرمانده سپاه استان اصفهان، مدیر امور استان‌های پدافند غیرعامل و فرماندهی سپاه قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از جمله مهم‌ترین سوابق اجرایی و مدیریتی سردار حیدری به […]

غلامعلی حیدری استاندار جدید چهارمحال و بختیاری

غلامعلی حیدری استاندار جدید چهارمحال و بختیاری ،در جلسه هیات دولت، سردار غلامعلی حیدری سودجانی به عنوان استاندار چهارمحال و بختیاری معرفی شد. معاون سازمان بسیج مستضعفین، فرمانده سپاه استان اصفهان، مدیر امور استان‌های پدافند غیرعامل و فرماندهی سپاه قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از جمله مهم‌ترین سوابق اجرایی و مدیریتی سردار حیدری به عنوان بیستمین استاندار چهارمحال و بختیاری است.

حیدری چهارمین استاندار بومی چهارمحال و بختیاری است و پیش از او، اقبال عباسی به عنوان استاندار این استان فعالیت داشت. اقبال عباسی استاندار سابق چهارمحال و بختیاری در پیامی انتصاب را به عنوان استاندار جدید استان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«ضمن تقدیر و تشکر از وزیر محترم کشور، انتصاب شایسته جنابعالی با رای اعتماد هیئت دولت به عنوان استاندار جدید چهارمحال و بختیاری را به مردم عزیز، شریف و نجیب چهارمحال و بختیاری تبریک می‌گویم و برای جنابعالی در تحقق برنامه‌های توسعه‌ای و شکوفایی استان چهارمحال و بختیاری آرزوی توفیق و بهروزی دارم.

اینک که به فضل الهی؛ دوره مسئولیت سنگین چهار ساله‌ام در استان چهارمحال و بختیاری به پایان خود رسیده است، از صمیم جان خداوند منان را سپاسگزارم که توفیق خدمت به بهترین مردم را عطا فرمود.

در این مجال از اقشار مختلف مردم شریف چهارمحال و بختیاری، نماینده محترم، ولی فقیه در استان و ائمه جمعه سراسر استان، نمایندگان محترم مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی (دوره قبلی و فعلی)، اعضای محترم شورای اداری و شورای تامین استان، فرماندهان عزیز نیرو‌های مسلح مستقر در استان از جمله سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان و ایثارگران، معاونین و مدیران کل استانداری، فرمانداران، بخشداران و تک تک همکاران عزیزم در استانداری، فرمانداری و بخشداری‌های استان، شهرداران، دهیاران، اعضای محترم شورا‌های اسلامی شهر و روستا و مجموعه نیرو‌های مردمی، تشکل‌ها و سمن‌های مختلف، اهالی زحمتکش رسانه (صوتی، تصویری، مکتوب و مجازی)، دانشگاهیان، فرهنگیان، بازاریان، کارمندان، کارگران و تولیدکنندگان و هنرمندان و دیگر اقشار و اصحاب فکر و فرهنگ که طی چهار سال گذشته با اینجانب در راستای خدمت به مردم مومن، ولایتمدار و نجیب چهارمحال و بختیاری همراهی و همکاری کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.»

غلامعلی حیدری سودجانی عصر دیروز به عنوان استاندار جدید چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

غلامعلی حیدری جدید استاندار چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!