امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2555
تاریخ انتشار : 02 شهریور 1402 - 14:13 |

فرآیندهای انتخابات برابر قانون در استان در حال اجرا و انجام است

فرآیندهای انتخابات برابر قانون در استان در حال اجرا و انجام است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت : ارتباط مستمر با قشرهای مختلف به افزایش مشارکت در انتخابات چهارمحال و بختیاری کمک می‌کند برگزاری نشست‌ها و ارتباط مستمر با گروه‌ها و قشرهای مختلف مردم در راستای افزایش مشارکت در انتخابات، از اهمیت بالایی برای مسوولان برخوردار است.

محسن حسین‌میرزایی روز پنجشنبه در حاشیه دهمین جلسه ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: فرآیندهای انتخابات برابر قانون در استان در حال اجرا و انجام است.

وی افزود: پیش‌ثبت‌نام از متقاضیان داوطلبی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجام شد و روند قانونی در مورد آن‌ها از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط در حال انجام است.

حسین‌میرزایی به اهمیت مشارکت حداکثری همراه با شور و نشاط مردم در انتخابات پیش‌رو اشاره و تصریح کرد: در این نشست به موضوع مهم مشارکت حداکثری تاکید و مقرر شد کمیته سیاسی ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با برنامه‌ریزی عملیاتی نسبت به برگزاری جلسات مختلف و متعدد با گروه‌ها و قشرهای مختلف مردم، به‌طور مستمر در سطح استان با رویکرد افزایش مشارکت عمومی اقدام کند.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری آموزش عوامل برگزار کننده انتخابات را مهم دانست و یادآور شد: این موضوع به‌طور جدی در دستور کار کمیته آموزش ستاد انتخابات استان قرار دارد.

وی اظهار داشت: در همین راستا تاکنون دوره‌های آموزشی خوبی برگزار و برنامه‌های متعددی هم برای اجرا در نظر گرفته شده است.

حسین‌میرزایی گفت: تمامی تلاش ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری و مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها بر این است که با نصب‌العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ایران و در شأن مردم استان برگزار شود.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!