امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1322
تاریخ انتشار : 28 تیر 1399 - 13:25 | 729 بازدید

دستور فرماندار سامان برای ساماندهی رفتینگ

فرماندار سامان گفت: آخرین اخطارها به باشگاه‌داران مجاز داده شده است و باشگاه‌های غیرمجاز نیز به زودی ساماندهی و یا تعطیل خواهند شد. کمال اکبریان فرماندار سامان ، با بیان اینکه کمیته‌ای متشکل از نمایندگان ادارات‌کل ورزش و جوانان، گردشگری، بسیج و هیأت قایقرانی شهرستان با هدف نظارت جدی بر رفتینگ‌ها تشکیل شده است، گفت: […]

دستور فرماندار سامان برای ساماندهی رفتینگ

فرماندار سامان گفت: آخرین اخطارها به باشگاه‌داران مجاز داده شده است و باشگاه‌های غیرمجاز نیز به زودی ساماندهی و یا تعطیل خواهند شد.

کمال اکبریان فرماندار سامان ، با بیان اینکه کمیته‌ای متشکل از نمایندگان ادارات‌کل ورزش و جوانان، گردشگری، بسیج و هیأت قایقرانی شهرستان با هدف نظارت جدی بر رفتینگ‌ها تشکیل شده است، گفت: آخرین اخطارها به باشگاه‌داران مجاز داده شده است و باشگاه‌های غیرمجاز نیز به زودی ساماندهی و یا تعطیل خواهند شد.

فرماندار سامان با بیان اینکه اقدامات این کمیته از دو هفته پیش آغاز شده است و با کمک نیروهای پایگاه‌های بسیج در روستاها و شهرها با افرادی که فعالیت غیرمجاز در حوزه رفتینگ دارند برخورد جدی می‌شود تا موضوع مدیریت و آسیب‌ها به حداقل برسد، ادامه داد: در صورت نیاز نیروی انتظامی هم به موضوع ورود پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه سالانه ۳ میلیون گردشگر از نقاط مختلف کشور وارد شهرستان سامان می‌شود و قطعا ورود گردشگر یک‌سری مزایا و نکات مثبت و همچنین مشکلات و مسائلی را به دنبال دارد، افزود: مهمترین نقطه مثبت ورود گردشگر به سودآوری و رونق اقتصادی برمی‌گردد و عده زیادی در شهرستان از این منفعت بهره‌مند می‌شوند.

در سامان شاهد آسیب‌های فرهنگی گردشگران هستیم

اکبریان با اشاره به اینکه ورود گردشگر به سامان و در شناساندن چهارمحال و بختیاری و جذب گردشگر برای نقاط دیگر استان نیز بسیار موثر است، اضافه کرد: اما از سوی دیگر شاهد آسیب‌های فرهنگی و به‌خصوص هویتی روی نسل جوان هستیم چون این گردشگران از شهرهای مختلف با فرهنگ‌های متفاوت وارد شهرستان می‌شوند.

وی با بیان اینکه نمی‌توانیم بگوییم که ورود گردشگر صرفا باعث بی‌حجابی یا بدحجابی می‌شود چون اکثر گردشگران داخلی هستند و ما تعداد کمی گردشگر خارجی داریم، گفت: تعداد زیادی از افراد که وارد سامان می‌شوند اهل استان هجوار و غالبا کسانی هستند که دارای ویلا و باغ شخصی هستند و فرهنگ نزدیکی با استان ما دارند.

دستور فرماندار سامان برای ساماندهی رفتینگ

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!