امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1624
تاریخ انتشار : 06 خرداد 1400 - 23:43 | 782 بازدید

تاکید فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری بر حضور در انتخابات

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز پشتیبانی از انقلاب در هر زمینه ای تکلیف شرعی است و حضور در انتخابات نیز تکلیفی واجب است که باید یک حضور حداکثری صورت بگیرد. سردار پاسدار علی محمد اکبری به مناسبت هفته مقاومت و آزادسازی خرمشهر قهرمان در جمع بسیجیان حوزه ها […]

تاکید فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری بر حضور در انتخابات

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز پشتیبانی از انقلاب در هر زمینه ای تکلیف شرعی است و حضور در انتخابات نیز تکلیفی واجب است که باید یک حضور حداکثری صورت بگیرد.

سردار پاسدار علی محمد اکبری به مناسبت هفته مقاومت و آزادسازی خرمشهر قهرمان در جمع بسیجیان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسج شهرستان لردگان گفت: ۳۱ شهریور دشمن با تمام وجود به خاک کشور حمله کرد و در خرمشهر حدود ۴۰ روز مردم مقاومت کردند.

وی افزود: وقتی می گویند خرمشهر را خدا آزاد کرد واقعا به همین صورت است زیرا با طراحی بعثی ها بازگرداندن خرمشهر کار بسیار سختی بود ولی این معجزه خداوند بود که خرمشهر از دست جنایتکاران بعثی آزاد شد.

سردار اکبری اظهار داشت: امام در خصوص فتح خرمشهر فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد، که این سخن به خاطر پیچیدگی‌هایی که در فتح این شهر بود زده شد چون دشمنان قسم خورده آمده بودند در خرمشهر بمانند و برای همیشه این شهر را از ایران جدا کنند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری افزود: در جنگ خرمشهر بیش از ۴۰ هزار بعثی حضور داشت که بیش از ۱۷ هزار کشته و ۱۹ هزار اسیر از این رژیم گرفته شد که البته این ارقام در کتاب‌های کمتر از واقعیت نوشته شده است.

وی در ادامه بیان داشت: امتحان‌های بسیار سختی بعد از ۸ سال دفاع مقدس در مقابل نظام قرار گرفت که انتخابات پیش رو نیز یکی از این امتحانات می‌باشد زیرا که قرار است کسی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود که بخش زیادی از مشکلات مدیریتی جدا از تحریم‌ها هستند و به این مقوله برمی‌گردد.

فرمانده سپاه استان با بیان اینکه حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح نیاز روز نظام مقدس است، تصریح کرد: مردم چهارمحال و بختیاری در عملیات الی بیت المقدس نقش ویژه‌ای داشتند که بیش از ۳۵۰ نفر از رزمندگان استان در قالب یگان‌هایی همچون لشکر امام حسین(ع) و لشکر ۸ نجف  حضور داشتند و ۸۰ شهید تقدیم نظام کردند.

اکبری تاکید کرد: امروز پشتیبانی از انقلاب در هر زمینه ای تکلیف شرعی است و حضور در انتخابات نیز تکلیفی واجب است که باید یک حضور حداکثری صورت بگیرد.

فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری در پایان گفت: مردم شریف لردگان همیشه حضور حماسی و حداکثری پای صندوق های رای داشتند و این ظرفیت خوب وجهه مثبتی از شهرستان در استان و حتی کشور می سازد، کاندیدها رقیبی در حوزه انتخابات هستند اما دشمن نیستند، باید در انتخابات برادرانه فعالیت کنند و احترام متقابل را رعایت کنند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!