امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2073
تاریخ انتشار : 16 آبان 1400 - 13:41 | 388 بازدید

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری : قبور مطهر شهدای گمنام نیاز به رسیدگی دارد

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری ،قبور مطهر شهدای گمنام در نقاط مختلف استان باید رسیدگی شود که در بعضی نقاط استان، جلوه خوبی ندارند. سردار علی‌محمد اکبری امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به ولایتمداری مردم استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مردم چهارمحال و بختیاری […]

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری : قبور مطهر شهدای گمنام نیاز به رسیدگی دارد

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری ،قبور مطهر شهدای گمنام در نقاط مختلف استان باید رسیدگی شود که در بعضی نقاط استان، جلوه خوبی ندارند.

سردار علی‌محمد اکبری امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به ولایتمداری مردم استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مردم چهارمحال و بختیاری افتخاری که دارند اولین کسانی هستند که با امام راحل بیعت کردند و روی بیعت خود ماندند.

وی افزود: از افتخارات استان چهارمحال و بختیاری باید در قالب ایثار، شهادت و از خودگذشتگی رزمندگان در دوران دفاع‌مقدس و حتی بعد از دوران دفاع مقدس در یادآوری امنیت پایدار و همچنین دفاع از حرم آل الله اشاره کرد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری ادامه داد:مردم این استان از جمله اولین مردمانی بودند که بعد از شروع جنگ وارد صحنه عملیات شدند. در منطقه شوش، رشادت‌های شهید حسینعلی ترکی زبانزد مردم آن منطقه است.

اکبری با اشاره به شهدای استان در دفاع از حرم، اظهار کرد: در دفاع از حرم آل الله اولین بسیجی شهید جامعه پزشکی کشور  و اولین شهید جامعه مهندسی و امدادگری متعلق به این استان است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه امنیت، سلامت و دفاع از وطن، عنوان کرد: بعد از دوران دفاع مقدس می‌بایست خدمات ارزنده‌‌ای به رزمندگان داده‌ شود، مشکلات کشور را می‌دانیم اما آنچه که انتظار است عدالت‌محوری در جامعه ایثارگری است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه قبور شهدا باید رسیدگی و ساماندهی شود، افزود: قبور مطهر شهدای گمنام در نقاط مختلف استان باید رسیدگی شود که در بعضی نقاط استان جلوه خوبی ندارند.

اکبری با اشاره به مشکل مسکن، اشتغال و درمان جانبازان و خانواده‌های ایثارگر، بیان داشت: روند درمان جانبازان با توجه به تحریم‌ها و بیماری کرونا، باید تسهیل شود.

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!