امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 888
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1399 - 11:22 | 672 بازدید

فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری متولی ساماندهی فضای مجازی

رییس شورای اطلاع‌رسانی چهارمحال و بختیاری گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بهره‌گیری از توان و نظر کارشناسان دستگاه‌ها و نهادهای دیگر، به عنوان مسئول ساماندهی فضای مجازی استان تعیین شده است.

فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری متولی ساماندهی فضای مجازی

جعفر مردانی روز یکشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی این استان افزود: فضای مجازی در عین حال که دارای فرصت‌ها و ظرفیت‌های بی‌شماری است، اما تهدیدها و آسیب‌هایی نیز به همراه دارد که می‌طلبد مدیریت و ساماندهی مطلوبی در این خصوص شکل گیرد.

وی ادامه داد: نخستین گام در همین راستا، ساماندهی مدیران کانال‌ها و گروه‌های فعال در فضای مجازی در پیام‌رسان‌های داخلی است.

مردانی تصریح کرد: فعالیت در فضای مجازی نیازمند ارتقای سواد رسانه‌ای به ویژه در بین مدیران و روابط عمومی‌ دستگاه‌ها و نهادها است که در این خصوص باید دوره‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در نظر گرفته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارد چهارمحال و بختیاری در ادامه بر اطلاع‌رسانی بیش از پیش در خصوص تهدید شکل‌گیری موج دوم کرونا در استان نیز تاکید کرد و گفت: از آنجا که موج دوم کرونا در استانهای همجوار شکل گرفته است، این موضوع می‎تواند استان ما را نیز تهدید کند از همین رو با آگاه‌سازی مردم می‌توان مانع آن شد.

مردانی خاطر نشان کرد: کشور ما از جمله کشورهای موفق در مدیریت و کنترل مطلوب ویروس کرونا به شمار می‌رود که این مهم جز با همراهی، همدلی و هم‌افزایی مردم و مسئولان امکانپذیر نبود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز با تاکید بر نقش اطلاع‌رسانی گسترده و مطلوب در جامعه در راستای آگاه‌سازی مردم و مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: این موضوع می‌طلبد تا از ظرفیت‌های موجود حوزه اطلاع‌رسانی در استان به نحو مطلوبی بهره‌گیری شود.

ابراهیم شریفی، همچنین از پیگیری مطالبات نشریات و مطبوعات استان از دستگاه‌های اجرایی استان نیز خبر داد و گفت: این موضوع با همکاری خانه مطبوعات استان در حال پیگیری است.

فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!