امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2129
تاریخ انتشار : 15 آذر 1400 - 15:52 | 416 بازدید

شرایط نامساعدجوی علت فرود پهپاد در کوهرنگ

فرود پهپاد در کوهرنگ ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استاندار چهارمحال و بختیاری با رد شایعه سقوط پهپاد گفت: این پهپاد به‌صورت اضطراری در منطقه میهه از توابع شهرستان کوهرنگ فرود داشته است. جعفر مردانی روز یکشنبه در گفت و گو با نگین چهارمحال تاکید کرد: این پهپاد ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه جاری […]

شرایط نامساعدجوی علت فرود پهپاد در کوهرنگ

فرود پهپاد در کوهرنگ ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استاندار چهارمحال و بختیاری با رد شایعه سقوط پهپاد گفت: این پهپاد به‌صورت اضطراری در منطقه میهه از توابع شهرستان کوهرنگ فرود داشته است.

جعفر مردانی روز یکشنبه در گفت و گو با نگین چهارمحال تاکید کرد: این پهپاد ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه جاری از فرودگاه بین‌المللی مرکز چهارمحال و بختیاری به سمت غرب استان برای بارور کردن ابرها پرواز می‌کند.

وی افزود: پهپاد مشاهده شده به‌علت شرایط نامساعد جوی در شهرستان و وزش باد شدید، یک ساعت بعد در ساعت ۲۰ چتر خود را باز می‌کند و فرود می‌آید.

مردانی تصریح کرد: این پهپاد روز گذشته از سوی کارشناسان از طریق بالگرد به حاشیه جاده آورده  و سپس به‌صورت زمینی با جرثقیل به مبدا منتقل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!