امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1246
تاریخ انتشار : 17 تیر 1399 - 20:19 | 993 بازدید

دستگیری اغفالگر نوجوانان در فضای مجازی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال و بختیاری ، با هوشیاری پلیس فتای استان، جوان ۲۱ ساله‌ای که در فضای مجازی با اغفالگری از نوجوانان اخاذی می‌کرد، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شد. رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری گفت: در پی مراجعه شاکیان نوجوان به پلیس فتا، مأموران پلیس پیشگیری از جرائم […]

دستگیری اغفالگر نوجوانان در فضای مجازی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال و بختیاری ، با هوشیاری پلیس فتای استان، جوان ۲۱ ساله‌ای که در فضای مجازی با اغفالگری از نوجوانان اخاذی می‌کرد، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شد.

رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری گفت: در پی مراجعه شاکیان نوجوان به پلیس فتا، مأموران پلیس پیشگیری از جرائم استان موفق شدند پسر ۲۱ ساله‌ای را که با جعل هویت و با همکاری یک دختر، نوجوانان را اغفال و از آن‌ها اخاذی می‌کرد، شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ عسگری افزود: این جوان اغفالگر با ایجاد صفحه‌های در شبکه‌های اینستاگرام و تلگرام، سوژه‌های خود را که پسران نوجوان بودند، شکار و با گرفتن عکس و درخواست رابطه نامشروع و تهدید به انتشار عکس هایشان، از آن‌ها اخاذی می‌کرد.

پلیس با افرادی که آرامش جامعه را بهم می زنند برخورد می کند

رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری با هشدار به کاربران فضای مجازی، گفت: پلیس فتا با رصد کامل فضای مجازی، با کسانی که امنیت روحی و روانی کاربران را تهدید کنند، به عنوان اخلالگر فضای امنیتی جامعه به شدت برخورد می‌کند.

دستگیری اغفالگر نوجوانان در فضای مجازی در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!