امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 4 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 16 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 988
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1399 - 20:17 | 676 بازدید

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در چهارمحال و بختیاری

محمد سعد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء دارای ظرفیت های زیادی است که می توان از این ظرفیت ها برای توسعه استان چهارمحال و بختیاری نیز استفاده کرد. به گزارش نگین چهارمحال ؛ سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری، گفت: قرارگاه خاتم ظرفیت […]

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در چهارمحال و بختیاری

محمد سعد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء دارای ظرفیت های زیادی است که می توان از این ظرفیت ها برای توسعه استان چهارمحال و بختیاری نیز استفاده کرد.

به گزارش نگین چهارمحال ؛ سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری، گفت: قرارگاه خاتم ظرفیت های زیادی دارد که می تواند از این ظرفیت ها به صورت عملیاتی در همه موارد پیش رود.

وی یکی از محدودیت های قرارگاه خاتم را اجازه نبستن قرارداد به پروژه های زیر ۱۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد وگفت: این امر مشکل را برای ما سخت کرده است.

سعید محمد با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم برای اجرای خط ریلی راه آهن شهرکرد گفت: قطعه اول راه آهن شهرکرد تکمیل و لازم است قطعه دوم و سوم نیز تکمیل شود که بعد از تکمیل این قطعات روسازی و ریل گذاری از سمت استان اصفهان با سرعت بالایی انجام می شود و ما آمادگی برای اجرای این پروژه را داریم.

وی با تاکید بر اینکه این استان پروژه های بزرگی را دارد گفت: پروژه آزاد راه شهرکرد- ناغان در ردیف بودجه قرار گرفته و اگر نظر وزارت راه در روی این پروژه مثبت باشد ما برای اجرای این طرح ورود پیدا میکنیم.

سعید محمد عنوان کرد: یک تفاهم نامه‌ای در سال‌های قبل ایجاد شده و قرارگاه موظف شده ۱۹ هزار تخت بیمارستانی در کشور ایجاد کند و اکنون در بسیاری از استان‌ها این پروژه درحال اجراست.

وی با اذعان بر اینکه برای طرح های کشاورزی نیز آمادگی لازم برای ورود آن ها داریم بیان داشت: اگر طرح های کشاورزی توجیه اقتصادی داشته باشد ما آماده سرمایه گذاری در این استان هستیم.

سعیدمحمد در پایان خاطر نشان کرد: ما می توانیم با ورود به بخش کشاورزی نه تنها در توسعه این استان نقش داشته باشیم بلکه می توانیم تعاونی هایی را تشکیل دهیم که کشاورزی را به خود مردم بازگردانیم.

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!