امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2110
تاریخ انتشار : 02 آذر 1400 - 14:52 | 496 بازدید

قهرمان جودو چهارمحال و بختیاری مربی تیم ملی شد

قهرمان جودو چهارمحال و بختیاری ،راضیه سلیمی مربی جودو چهارمحال و بختیاری با دعوتنامه فدراسیون جودو به عنوان مربی تیم ملی کشورمان عازم تهران می‌شود. راضیه سلیمی که هفت سال سابقه مربیگری تیم ملی را در پرونده خود دارد با این دعوتنامه از ۱۰ آذرماه در اولین اردوی انتخابی تیم ملی جوانان کشورمان حاضر خواهد […]

قهرمان جودو چهارمحال و بختیاری مربی تیم ملی شد

قهرمان جودو چهارمحال و بختیاری ،راضیه سلیمی مربی جودو چهارمحال و بختیاری با دعوتنامه فدراسیون جودو به عنوان مربی تیم ملی کشورمان عازم تهران می‌شود.

راضیه سلیمی که هفت سال سابقه مربیگری تیم ملی را در پرونده خود دارد با این دعوتنامه از ۱۰ آذرماه در اولین اردوی انتخابی تیم ملی جوانان کشورمان حاضر خواهد شد.

سلیمی اظهار امیدواری کرد با رفع محدودیت های جودو، شاهد حضور پرقدرت ورزشکاران کشورمان در رقابت های آسیایی پیش رو باشیم.

این مربی هم استانی از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در این رشته ورزشی آغاز و علاوه بر تبدیل کردن شهرستان بن به عنوان قطب جودو بانوان استان و کشور، بیش از ۵۰ مدال را در گنجینه افتخارات ورزشی خود دارد. سلیمی از سال ۱۳۹۳ نیز مربیگری تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را بر عهده داشت.

قهرمان جودو چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!