امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2211
تاریخ انتشار : 25 دی 1400 - 17:10 | 590 بازدید

مشکل بیکاری لاران چهارمحال و بختیاری مشهودتر از سایر نقاط استان است

لاران چهارمحال و بختیاری ،دبیر شورای مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری و مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به مطالبات اصلی مردم بخش لاران و شهر سورشجان گفت: این استان اکنون با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می‌کند و این معضل در بخش لاران بیشتر از سایر نقاط استان است. پوریا حشمتی […]

مشکل بیکاری لاران چهارمحال و بختیاری مشهودتر از سایر نقاط استان است

لاران چهارمحال و بختیاری ،دبیر شورای مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری و مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به مطالبات اصلی مردم بخش لاران و شهر سورشجان گفت: این استان اکنون با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می‌کند و این معضل در بخش لاران بیشتر از سایر نقاط استان است.

پوریا حشمتی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سورشجان مرکز بخش لاران تاکید کرد: همجواری مناطق مختلف با مرکز استان باعث توسعه می‌شود اما  این امر در خصوص سورشجان مرکز بخش لاران محقق نشده و توسعه پایدار و عادلانه در این بخش تحقق نیافته است. وی افزود: راه‌اندازی شهرک صنعتی، مجتمع دامپروری، گلخانه‌ای و توسعه کشاورزی می‌تواند نرخ بیکاری در بخش لاران را کاهش دهد و وضعیت اشتغال‌زایی و اقتصادی منطقه را متحول کند.

حشمتی تصریح کرد: جاده شهرکرد به سورشجان و سورشجان به سودجان خطرآفرین است و رفع این مشکل به همت مسوولان نیاز دارد. وی یادآور شد: وضعیت برخی از روستاهای چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: ارتقای سیاسی بخش به شهرستان یکی دیگر از مطالبات مردمی است که همچنان جزو خواسته‌های اهالی این بخش قرار دارد.

لاران چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!