امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 636
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1398 - 15:08 | 667 بازدید

متلاشی شدن باند قاچاق سازمان‌یافته طلا و نقره توسط وزارت اطلاعات

متلاشی شدن باند قاچاق سازمان‌یافته طلا و نقره توسط وزارت اطلاعات متلاشی شدن باند قاچاق سازمان‌یافته طلا و نقره ،مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات آذربایجان غربی، یک باند قاچاق سازمان‌یافته طلا شناسایی و متلاشی گردید. طی این عملیات […]

متلاشی شدن باند قاچاق سازمان‌یافته طلا و نقره توسط وزارت اطلاعات

متلاشی شدن باند قاچاق سازمان‌یافته طلا و نقره توسط وزارت اطلاعات

متلاشی شدن باند قاچاق سازمان‌یافته طلا و نقره ،مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات آذربایجان غربی، یک باند قاچاق سازمان‌یافته طلا شناسایی و متلاشی گردید. طی این عملیات هوشمندانه ۹ نفر از عناصر اصلی از جمله سرکرده‌ این باند قاچاق و عوامل مرتبط با آن شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات آذربایجان غربی، یک باند قاچاق سازمان ‌یافته طلا شناسایی و متلاشی گردید. طی این عملیات هوشمندانه ۹ نفر از عناصر اصلی از جمله سرکرده‌ این باند قاچاق و عوامل مرتبط با آن شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر شدند.

این باند قاچاق ‌سازمان‌ یافته با استفاده از افراد ایرانی و اتباع یکی از کشور‌های‌ همسایه، از طریق تبانی با برخی مسئولان ادارات نظارتی، اقدام به قاچاق عمده طلا و نقره از مرز‌های رسمی کشور ‌نموده‌‌اند.

در این رابطه شخص اصلی پرونده گروهی را متشکل از چندین نفر بوجود آورده که هر یک وظیفه مشخصی در دریافت، ورود و خروج طلا از کشور به صورت غیر قانونی به عهده داشته اند.

شایان ذکر است ارزش طلا و نقره قاچاق‌ شده به داخل و خارج از کشور توسط این باند، بیش از ۶۱۷ میلیارد تومان برآورد شده است.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : خبرگزاری فارس
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!