امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2312
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1401 - 15:53 | 150 بازدید

محمدحسین واحدیان به عنوان شهردار شهرکرد انتخاب شد

رییس شورای اسلامی شهرکرد گفت: محمدحسین واحدیان با اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی شهرکرد به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.‌ مصطفی حیدری عصر یکشنبه افزود: پس از آنکه صلاحیت گزینه موردنظر شورا احزار نشد به مدت ۱۰ روز جلسات متعدد برگزار شد و گزینه‌های بومی و غیربومی برای تصدی شهرداری شهرکرد مورد بررسی قرار […]

محمدحسین واحدیان به عنوان شهردار شهرکرد انتخاب شد

رییس شورای اسلامی شهرکرد گفت: محمدحسین واحدیان با اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی شهرکرد به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.‌

مصطفی حیدری عصر یکشنبه افزود: پس از آنکه صلاحیت گزینه موردنظر شورا احزار نشد به مدت ۱۰ روز جلسات متعدد برگزار شد و گزینه‌های بومی و غیربومی برای تصدی شهرداری شهرکرد مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت محدحسین واحدیان اهل شهر کاشان که دارای ۱۷ سال سابقه کار در شهرداری کاشان را دارد به عنوان شهردار شهرکرد انتخاب شد.

وی ادامه داد: برای انجام مراحل قانونی انتخاب شهردار روز دوشنبه نامه‌ای به وزارت کشور و شورای تطبیق ارسال می‌شود اما از آنجاکه پیش از این صلاحیت شهردار منتخب مورد بررسی قرار گرفته و از این بابت اطمینان داریم امید می‌رود به زودی فرایند قانونی طی و شهردار جدید کار خود را آغاز کند.

رییس شورای اسلامی شهرکرد تصریح کرد: شورای شهر تمام تلاش خود را برای ارتقای شهر به کار گرفته و امید می‌رود با انتخاب شهردار جدید حرکت‌های خوبی در این خصوص شکل گیرد.

حیدری خاطرنشان کرد: محمدحسین واحدیان، مدیریت شهرداری منطقه یک، معاونت خدمات شهری و مدیریت اداره زیباسازی و تاسیسات شهرداری کاشان و همچنین رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان را در سابقه کاری خود دارد.

محمدحسین واحدیان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!