امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1598
تاریخ انتشار : 05 خرداد 1400 - 2:33 | 478 بازدید

نویسندگان انقلابی با قلم خود ماهیت الگوی ایران اسلامی را تبیین می‌کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نویسندگان و هنرمندان انقلابی اهداف و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی را به خوبی درک کرده‌اند و با هنر و قلم خود این اهداف را تببین و برای آیندگان ترسیم می‌کنند. ابراهیم شریفی در کارگاه داستان‌نویسی «حماسه فتح» افزود: تمامی دشمنان ایران اسلامی به انتخابات پیش رو […]

نویسندگان انقلابی با قلم خود ماهیت الگوی ایران اسلامی را تبیین می‌کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نویسندگان و هنرمندان انقلابی اهداف و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی را به خوبی درک کرده‌اند و با هنر و قلم خود این اهداف را تببین و برای آیندگان ترسیم می‌کنند.

ابراهیم شریفی در کارگاه داستان‌نویسی «حماسه فتح» افزود: تمامی دشمنان ایران اسلامی به انتخابات پیش رو چشم دوخته‌اند اما مردم همانند گذشته با مشارکت خود نشان خواهند داد که همچنان پشتیبان خون شهیدان و ادامه‌دهنده راه آنان هستند.

وی افزود:ملت ایران نشان داده است که در لحظات حساس با حضور اثرگذار و به‌م وقع خود شرایط را تغییر می‌دهد.

شریفی در ادامه تصریح کرد:در دوران دفاع مقدس و خلق حماسه‌های بی‌مانند آن، واقعه‌ای است که برای همیشه زنده و جوشان خواهد بود  چرا که خالقان آن افرادی هستند که با پاکی و خلوص از جان خود گذشتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به حرکت قطار انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر اشاره کرد و گفت: نویسندگان و هنرمندان انقلابی که این اهداف را به خوبی شناخته‌اند با قلم و هنر خود افتخارات نظام و حماسه‌های دوران دفاع مقدس را ترسیم کردند.

شریفی یادآور شد: جمع هنرمندان و نویسندگان متعهد می‌توانند جاودانگی حماسه دفاع مقدس به درستی ‌به نسل آینده منتقل کنند.

در این کارگاه ادبی۲ نفر از رزمندگان دفاع مقدس به بیان بخشی از خاطرات خود از این دوران پرداختند و شاعران بختیاری و نویسندگان جوان نیز آثار خود را با موضوع آزادسازی خرمشهر و دفاع مقدس قرائت کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!