امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1919
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1400 - 23:47 | 397 بازدید

مراسم ماه محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در چهارمحال و بختیاری برگزار شود

مراسم ماه محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: در عزل و نصب‌های دولت جدید، قدری سعه صدر صورت بگیرد و با همدلی بیشتر، مسئولیت‌ها به افراد سپرده شود. حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ۱۵ مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد با اشاره به آیات سوره انبیا، […]

مراسم ماه محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در چهارمحال و بختیاری برگزار شود

مراسم ماه محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: در عزل و نصب‌های دولت جدید، قدری سعه صدر صورت بگیرد و با همدلی بیشتر، مسئولیت‌ها به افراد سپرده شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ۱۵ مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد با اشاره به آیات سوره انبیا، اظهار کرد: طبق آیات قرآن کریم، همه انبیا یک امت بودند و از یکجا نشات گرفته‌اند، انبیا همه فرستاده پرودگار هستند، آغاز نسل این انبیا از حضرت آدم و پایان آنان به حضرت مهدی (عج) ختم می‌شود.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، افزود: خبرنگاری، تعهد تا پای جان در اطلاع‌رسانی است، این قشر فرهنگی، خبر متعهدانه و اطلاع‌رسانی خداپسندانه را مدنظر خود قرار دهند، به همه خبرنگاران خداقوت عرض می‌شود.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، گفت: برگزاری مراسم برای اباعبدالله (ع) نباید کمرنگ شود، بلکه باید برگزاری این مراسمات در هر شرایطی و البته  با رعایت دستورات و پروتکل‌های بهداشتی مدنظر قرار بگیرد، محرم پیام انسان‌ساز، حریت‌بخشی، طاغوت‌ستیزی، استکبارستیزی و سلامت برای جامعه دارد.

نکونام با اشاره به هفته امر به معروف و نهی از منکر در هفته نخست ماه محرم، بیان کرد: این دو فریضه تا آن جا ادامه یافت که عاشورا را ایجاد کرد، چگونه می‌توان نسبت به این دو فریضه بی‌تفاوت بود، امام حسین (ع) مسائل بعد از قیام را بر امر به معروف و نهی از منکر استوار کرد و باید به این دو فریضه عمومیت بخشیده شود.

امام جمعه شهرکرد به تشکیل دولت جدید اشاره و اظهار کرد: این دیدگاه که رئیس جمهور، رئیس همه ملت است، باید در جامعه به‌درستی تبیین شود، بنابراین باید به نظرات همه سلایق سیاسی احترام گذاشته شود و مانند سابق، تنها یک عده میدان‌دار نباشند.

وی اضافه کرد: در عزل و نصب‌های دولت جدید، قدری سعه صدر صورت بگیرد و با همدلی بیشتر، مسئولیت‌ها به افراد سپرده شود.

نکونام یادآور شد: چهارمحال و بختیاری نیازمند وحدت و همدلی است، کشمکش‌ها و اختلافات شخصی و محلی به استان آسیب می‌رساند، بنابراین باید مسئولانی دلسوز برای استان انتخاب شود.

خطیب نمازجمعه شهرکرد ادامه داد: همه می‌دانند دولت منتخب در چه شرایطی زمام امور را به دست گرفته است، بدهی‌های بجای مانده از دولت قبل این شرایط را می‌طلبد که مردم همراهی بیشتری داشته و سطح توقع خود را کم کنند.

وی با بیان اینکه دولت جدید، دولت تحول است، افزود: فسادستیزی و تحول، منافع عده‌ای را برمی‌انگیزد و در نتیجه تحرکات دشمن را به دنبال دارد، رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری، به خط شیطانی دشمن و بدخواهان اشاره کردند، مسلما تدابیر حکیمانه دولت، فتنه دشمنان را خنثی می‌کند.

مراسم ماه محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!