امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1448
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1399 - 21:38 | 571 بازدید

مردانی مجددا معاون استاندار چهارمحال و بختیاری شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری علت بازگشتش به استان را تصمیم بزرگان و دلسوزان استان دانست و گفت: از صبح فردا با قوت و جدیت و به عنوان معاون سیاسی امنیتی این استان مجددا مشغول به خدمت خواهم شد. جعفر مردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به خبر […]

مردانی مجددا معاون استاندار چهارمحال و بختیاری شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری علت بازگشتش به استان را تصمیم بزرگان و دلسوزان استان دانست و گفت: از صبح فردا با قوت و جدیت و به عنوان معاون سیاسی امنیتی این استان مجددا مشغول به خدمت خواهم شد.

جعفر مردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به خبر انتصابش در استانداری خوزستان، گفت: بنده به تشخیص دو استاندار خوزستان و چهارمحال و بختیاری برای ادامه خدمت مامور به استان خوزستان شدم و امروز اولین روز کاری بنده در آن استان بود که متوجه شدم در غیابم مجددا تصمیم به بازگشتم به چهارمحال و بختیاری گرفته شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری علت بازگشتش به استان را تصمیم بزرگان و دلسوزان استان و ملاحظات شخصی دانست و افزود: بنده بلافاصله بعد از اینکه مطلع شدم بزرگان استان رفتن بنده را در شرایط فعلی و آن هم قبل از انتخابات مهم پیش‌رو در ماه‌های آینده را به صلاح استان ندیدند بلافاصله به استان بازگشتم.

وی در خصوص مسؤولیت جدیدش در چهارمحال و بختیاری افزود: بنده از صبح فردا با قوت و جدیت و به عنوان خادم مردم استان در سنگر معاونت سیاسی امنیتی این استان مجددا مشغول به خدمت خواهم شد.

مردانی در پایان ضمن تشکر از انعطاف استاندار و توجه بزرگان استان به وی، تصریح کرد: از همه مردم درخواست دارم دعا کنند در مسیر خدمت در روزهای آینده بتوانم با قدرتی مضاعف از گذشته در حوزه تخصصی خود تاثیرگذار باشم و شرمنده عنایات و لطف مردم و دلسوزان استان نشوم.

گفتنی است استاندار چهارمحال و بختیاری روز گذشته در ابلاغی عبدالعلی ارژنگ را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی چهارمحال و بختیاری معرفی کرده بود.

لازم به ذکر است عبدالعلی ارژنگ مجددا به عنوان فرماندار شهرکرد و در مسؤولیت قبلی خود فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!