امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1839
تاریخ انتشار : 14 تیر 1400 - 18:17 | 531 بازدید

مردم از وضعیت کنونی بازار گلایه دارند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه مردم از وضعیت کنونی بازار گلایه دارند ، گفت:اقدامات بخش صنعت، معدن و تجارت باید در زندگی مردم مشاهده شود. به گزارش نگین چهارمحال به نقل از روابط‌عمومی دفتر امام جمعه شهرکرد، حجت‌الاسلام  و المسلمین محمدعلی نکونام روز یکشنبه به‌مناسبت روز صنعت و […]

مردم از وضعیت کنونی بازار گلایه دارند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه مردم از وضعیت کنونی بازار گلایه دارند ، گفت:اقدامات بخش صنعت، معدن و تجارت باید در زندگی مردم مشاهده شود.

به گزارش نگین چهارمحال به نقل از روابط‌عمومی دفتر امام جمعه شهرکرد، حجت‌الاسلام  و المسلمین محمدعلی نکونام روز یکشنبه به‌مناسبت روز صنعت و معدن در دیدار با رییس و معاونان سازمان صنعت، معدن و تجارت، رؤسای خانه صنعت، شرکت شهرک‌های صنعتی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، خانه معدن و جمعی از فعالان این حوزه در استان تاکید کرد: اکنون نارسایی‌های زیاد، توان خرید مردم بسیار پایین و قیمت‌ها متناسب با درآمد و جیب مردم نیست.

نکونام تصریح کرد: البته گزارش‌ها خیلی خوب و زحمات هم زیاد و حاکی از تلاش است و منظور این نیست که خانواده صنعت، معدن و تجارت بیکار نشسته و دست روی دست گذاشته یا از کنار این مسائل بی‌تفاوت می‌گذرند.

وی یادآور شد: به هر حال انگیزه‌ها و دغدغه‌هایی وجود دارد که می‌خواهند مشکلات کاهش یافته و رضایت‌مندی به‌معنای واقعی فراهم شود و به‌همین منظور باید گره‌ها و مشکلات اصلی کار شناسایی شود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: مردم در عرصه تولید و مشکلات این بخش گلایه‌مندی‌هایی دارند و باید آثار تولید، رونق تولید، جهش تولید، کیفیت تولید و کمیت تولید به معنای واقعی در جیب، زندگی، معاش، سبد نیازمندی‌های مردم مشهود باشد که متأسفانه اکنون این‌طور نیست.

نکونام تاکید کرد: هم‌اکنون مشکلات و نارسایی‌ها و توان خرید بسیار پایین و قیمت‌ها با امکانات و قدرت مردم متناسب نیست. وی افزود: رفع مشکلات حوزه صنعت، معدن و تجارت نیاز به عزم همگانی و مطالبه‌گری کشور و ملی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: دولت، در فرصت باقی‌مانده تلاش کند که مشکل خاصی پیش نیاید و فضای آرامی تقدیم دولت جدید شود.

وی عزم جدی برای اصلاح از کلان را باعث ایجاد امید در دولت آینده دانست و یادآور شد:اکنون فضای حاکم در جامعه باید در راستای رفع مشکلات، تسهیل در امور، برخورد جدی با فساد، نابسامانی‌ها و کم‌کاری‌ها باشد.

نکونام جلوگیری از کشتار دام‌های مولد در چهارمحال و بختیاری را خواستار شد و اظهار داشت: این کار یک ضایعه بزرگی برای آینده کشور خواهد بود.

وی گفت: اکنون برای رهایی از یک مشکل خودمان را در یک معضل بزرگ دیگری می‌اندازیم به همین علت باید مجموعه صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی وارد عمل شوند و اجازه چنین کاری را ندهند

مردم از وضعیت کنونی بازار گلایه دارند

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!