امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1960
تاریخ انتشار : 04 شهریور 1400 - 0:17 | 501 بازدید

۵۰۰ گروه جهادی چهارمحال و بختیاری برای مقابله با کرونا

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع )، از آمادگی بیش از ۵۰۰ گروه جهادی بسیج چهارمحال و بختیاری برای همکاری با کادر سلامت در مقابله با کرونا خبر داد. سرهنگ پاسدار هوشنگ فولادی افزود: گروه های جهادی بسیج در این طرح با پایش افراد از درب منازل و شناسایی بیماران ناقل […]

۵۰۰ گروه جهادی چهارمحال و بختیاری برای مقابله با کرونا

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع )، از آمادگی بیش از ۵۰۰ گروه جهادی بسیج چهارمحال و بختیاری برای همکاری با کادر سلامت در مقابله با کرونا خبر داد.

سرهنگ پاسدار هوشنگ فولادی افزود: گروه های جهادی بسیج در این طرح با پایش افراد از درب منازل و شناسایی بیماران ناقل کرونا به کاهش گسترش این ویروس کمک می کنند.

وی طرح «همیار بیمار» و خدمت جهادگران در خط مقدم مبارزه با کرونا دوشادوش کادر درمان را از فعالیت های جهادگران بسیجی استان در دوران حاد گسترش این ویروس دانست و افزود: هم اکنون نیز گروه های جهادی در جای جای استان مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونایی و خانواده های ایشان هستند.

سرهنگ فولادی اهدای بسته های معیشتی، تهیه ملزومات بیماران و سالمندان، کمک به کادر زحمت کش درمانی و کمک های مالی و معنوی به اصناف آسیب دیده از کرونا را از سایر اقدامات گروه های جهادی بسیج استان در ایام شیوع ویروس کرونا برشمرد.

اجرای حدود سه هزار طرح محرومیت زدایی طی سال جاری در چهارمحال و بختیاری

سرهنگ فولادی افزود :

مبلغ ۵۶۸  میلیون تومان وام اشتغالزا در استان از سوی این نهاد پرداخت شده است. تفاهم نامه ساخت و تعمیر ۲۵ واحد خانه مددجوی بهزیستی، تفاهم نامه ساخت ۳۰۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد، انعقاد تفاهم نامه همکاری با سایر دستگاه های دولتی در قالب ۲۵ تفاهم نامه، اجرای ۲ هزار و ۱۱۸ نفر آموزش های فنی و حرفه‌ای، اقتصاد مقاومتی، مشاغل خانگی و طرح های صنایع تبدیلی و اجرای کارگاه آموزشی افزایش بهره برداری دام عشایر برای ۵۰۰ نفربخش دیگری از فعالیت های بسیج سازندگی استان است.

اجرای آموزش و اشتغال بهبودیافتگان طرح محله کرامت، حمایت و راه اندازی سالن و پارک و سالن در منطقه آلوده ویژه ۷ محله، اجرای ۵۴ کلاس آموزشی مشاوره حقوقی، تهیه و توزیع ۱۱ هزار و ۲۵۰ بسته لوازم التحریر، تهیه و توزیع یک هزار و ۹۰ مورد جهیزیه، تهیه و توزیع  البسه و بسته معیشتی و بهداشتی برای ۷ هزار و ۵۰۰ خانوار، دوخت لباس های بیت المقدس و کوثر به تعداد ۳ هزار دست، کاشت ۷۶ هزار نهال، ایجاد اشتغال فصلی برای گروهای جهادی، تفاهم نامه با قرارگاه خاتم الانبیا برای تهیه لوازم التحریر، تفاهم نامه با کمیته امداد، تفاهم نامه با قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و راه‌اندازی قرارگاه شهید سلیمانی و توزیع بسته های معیشتی از دیگر فعالیت‌های بسیج سازندگی استان در سالجاری بوده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!