امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2186
تاریخ انتشار : 05 دی 1400 - 17:07 | 591 بازدید

مسابقات ملی مهارت رشته الکترونیک در شهرکرد

مسابقات ملی مهارت رشته الکترونیک ،رقابت نوزدهمین دوره مسابقات ملی در این رشته با همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از روز یکشنبه در شهرکرد آغاز شد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در این دوره مسابقات که از پنجم تا هفتم دی‌ماه  ادامه دارد، ۱۳شرکت‌کننده با هم […]

مسابقات ملی مهارت رشته الکترونیک در شهرکرد

مسابقات ملی مهارت رشته الکترونیک ،رقابت نوزدهمین دوره مسابقات ملی در این رشته با همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از روز یکشنبه در شهرکرد آغاز شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در این دوره مسابقات که از پنجم تا هفتم دی‌ماه  ادامه دارد، ۱۳شرکت‌کننده با هم به رقابت می‌پردازند.

 فرانک کبیری روز یکشنبه افزود: شرکت‌کنندگان در این دوره مسابقات از استان‌های چهارمحال و بختیاری، آموزش و پرورش خراسان رضوی، استان اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، دانشگاه فنی و حرفه‌ای تهران و استان‌های فارس، قم، گلستان ، لرستان، مرکزی و کرمان هستند، که یک نفر از شرکت‌کنندگان خانم و ۱۲نفر آقا هستند.

کبیری با بیان اینکه در استان هم‌اکنون یک  دپارتمان آموزشی در رشته الکترونیک فعال است ، گفت:وجود ظرفیت‌های مختلف آموزشی در این رشته و همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان و همچنین موفقیت استان در برگزاری المپیاد جوش زمینه را برای برگزاری این المپیاد در استان فراهم کرد.

مسابقات ملی مهارت رشته الکترونیک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!