امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2011
تاریخ انتشار : 07 مهر 1400 - 13:43 | 344 بازدید

مطالبه گری و نقد منصفانه توسط رسانه ها روح و حرکت بخش انقلاب است

مطالبه گری و نقد منصفانه توسط رسانه ها ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت : مطالبه گری و نقد منصفانه روح بخش و حرکت بخش انقلاب است اما این دو مورد باید هدفمند باشد . حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در نشستی که به مناسبت […]

مطالبه گری و نقد منصفانه توسط رسانه ها روح و حرکت بخش انقلاب است

مطالبه گری و نقد منصفانه توسط رسانه ها ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت : مطالبه گری و نقد منصفانه روح بخش و حرکت بخش انقلاب است اما این دو مورد باید هدفمند باشد .

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در نشستی که به مناسبت هفته دفاع مقدس با اصحاب رسانه این استان برگزار شد، اظهار کرد: همه شاهد بودیم که اربعین به یک ظرفیت رسانه ای تبدیل شده است .

وی افزود: روزی اربعین تنها یک زیارت ساده بود اما امروز به یک راهپیمایی همه جانبه تبدیل شده است. نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ظرفیت اربعین برای رسانه ای شدن نیازی به ابزار خاصی ندارد بلکه کاری است دلی، عاشقی و ایمانی هر چیزی مطابق فطرت انسان و ساختار وجودی آفرینش باشد با کم‌ترین امکانات برجسته می شود .

نکونام عنوان کرد: قلم و کار رسانه زمانی برکت دارد که مطابق آنچه باشد که خالق اصلی آفرینش آن را رقم زده باشد . وی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس شاهد کمبود ابزار رسانه بودیم اما همین ابزار کم نیز همه دنیا را سر جای خود نشاند و انقلاب را به پیش برد .

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری به بیان اینکه امروز ابهام و سردرگمی بسیاری در جامعه وجود دارد، اضافه کرد: نباید یه کمیت رسانه ها دل خوش کنیم .

نکونام یادآور شد: رسانه کاروان اسرای امام حسین (ع) محدود اسارت بود اما در ۴۰روز توانست طوفانی در جهان به پا کند . وی بیان کرد: رسانه زمانی می تواند مؤثر باشد که منطقی، آشنایی و به معنای واقعی کلمه بر دل بنشیند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مذاق برخی بیگانه پسند است و این افراد هیچگاه نمی توانند صاحب یک رسانه قوی باشند .

نکونام با تاکید بر اینکه جای مباحث تاریخی در رسانه ها خالی است و این موضوع باید پر رنگ تر شود، گفت: منابع مربوط به انقلاب اسلامی باید برای جامعه تبیین شود تا دشمنان نتوانند این انقلاب را مُرده جلوه دهند .

وی افزود: کار رسانه در محیطی که ناهنجاری ها هنجار نمایش داده می شوند بسیار سخت است و رسانه باید مراقب آبروی دیگران باشد چراکه ترور شخصیت به جای ترور شخص بسیار خطرناک است .

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: مطالبه گری و نقد منصفانه روح بخش و حرکت بخش انقلاب است اما این دو مورد باید هدفمند باشد .

مطالبه گری و نقد منصفانه توسط رسانه ها

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!