امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1867
تاریخ انتشار : 30 تیر 1400 - 10:39 | 825 بازدید

آئین تکریم و معارفه مسئولان سپاه استان چهارمحال و بختیاری

معارفه مسئولان سپاه استان چهارمحال و بختیاری ،آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام و فرمانده سپاه ناحیه شهرکرد و بسیج هنرمندان استان برگزار شد. علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در آیین تکریم و معارفه مسئولان سپاه قمربنی هاشم (ع) با […]

آئین تکریم و معارفه مسئولان سپاه استان چهارمحال و بختیاری

معارفه مسئولان سپاه استان چهارمحال و بختیاری ،آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام و فرمانده سپاه ناحیه شهرکرد و بسیج هنرمندان استان برگزار شد. علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در آیین تکریم و معارفه مسئولان سپاه قمربنی هاشم (ع) با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا و فرارسیدن دهه امامت و ولایت،بیان کرد:

همانطور که عدم اجرای وظایف در نظام اسلامی بازخواست اخروی دارد، انجام وظیفه هم از اجر بسیار زیاد برخوردار می باشد،پاسداران سپاه در لباس سبز مقدس پاسداری انقلاب باید این روحیه خدمتگزاری را قدر و توفیق بدانند.

محمد علی اکبری تصریح کرد:تعهد، تخصص، تواضع و فروتنی، مهار وسوسه های نفسانی، ساده زیستی، تبعیت از قوانین و احکام شرعی، خودسازی معنوی، جوهره رهبری، خوش رفتاری و خدمتگزاری بی منت، الفت با فقه اسلامی و سازمانی، شجاعت و شهادت طلبی از ویژگی های بارز جناب سرهنگ آذر در مدت مسئولیت و مأموریت های تیپ و سپاه قمربنی هاشم (ع) استان بود.

وی اخلاص در عمل و همدلی و اخوت و برادری، نظم و تبعیت پذیری بی نظیر و حفظ محبوبیت و حیثیت اجتماعی سپاه را از دیگر خصوصیات مسئول اسبق معاونت هماهنگ کننده سپاه استان برشمرد وابراز کرد: ایشان در یک کلام از پاسداری خوب پاسداری کردند و سرباز خوبی برای ولایت بودند و برایشان اکنون که به عنوان بازنشستگی نایل شده اند، آرزوی موفقیت دارم.

در پایان فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام با اشاره به انتصاب سرهنگ پاسدار هوشنگ جمشیدی بعنوان معاون هماهنگ کننده جدید سپاه استان چهارمحال و بختیاری، از سرهنگ پاسدار کرم نظری بعنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرکرد و سرهنگ پاسدار مجتبی بیگی بعنوان مسئول جدید بسیج مداحان و سرگرد پاسدار محسن کریمی بعنوان مسئول جدید بسیج هنرمندان استان نام برد.

معارفه مسئولان سپاه استان چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!