امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1530
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400 - 21:29 | 518 بازدید

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بروجن

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بروجن ، با اشاره به نقش فرهنگ در جامعه اسلامی گفت: مسوولان باید برای اعتلای فرهنگی، ایمانی و اعتقادی در جامعه بیش از پیش تلاش مضاعفی کنند. حجت‌الاسلام علی نوری شامگاه دوشنبه در شورای اداری شهرستان بروجن تاکید کرد: امامان جمعه گروه‌های اندیشه‌ورز را تقویت و پس از شناسایی مشکلات مختلف، برای رفع آن با کمک دستگاه‌های اجرایی گوناگون اقدام کنند.

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بروجن

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بروجن ، با اشاره به نقش فرهنگ در جامعه اسلامی گفت: مسوولان باید برای اعتلای فرهنگی، ایمانی و اعتقادی در جامعه بیش از پیش تلاش مضاعفی کنند.

حجت‌الاسلام علی نوری شامگاه دوشنبه در شورای اداری شهرستان بروجن تاکید کرد: امامان جمعه گروه‌های اندیشه‌ورز را تقویت و پس از شناسایی مشکلات مختلف، برای رفع آن با کمک دستگاه‌های اجرایی گوناگون اقدام کنند.

وی افزود: ائمه جمعه در مدت سه ساله فرصت در شهرستان‌های محل خدمت خود فعالیت‌های فرهنگی را اولویت‌بندی کنند.
نوری تصریح کرد: انجام و ارتقای اقدامات قرارگاهی در سطح ملی، استانی و شهرستانی مورد توجه ائمه جمعه و مسوولان مرتبط باشد.

وی یادآور شد: سازماندهی نوین برای انجام فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی در سطح ملی، استانی و شهرستانی در دستور کار شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور قرار ارد.

نوری مسجد را نقطه اتصال رهبری و مردم دانست و اظهار داشت: تقویت مدیریت فرهنگی در جامعه از اهمیت و اولویت ویژه‌ای برخوردار است.

فرماندار بروجن نیز گفت: مردم این شهرستان در صحنه‌های مختلف جمهوری اسلامی ایران حضور فعال و اثرگذاری دارند و هیچ‌گاه با نظام زاویه نداشته‌اند.

مسعود ملکی تاکید کرد: شاخص‌های فرهنگی شهرستان بروجن در وضعیت مطلوبی قرار دارد و روشنگری‌ها در نمازهای جمعه باعث احیاء جامعه و اتحاد بین مسوولان، مردم و قشرهای مختلف می‌شود.

وی افزود: نماز جمعه از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی مؤثر و نقش‌آفرین بر محور توسعه به شمار می‌رود و به‌همین منظور صیانت، حفاظت و پشتیبانی از جایگاه نماز جمعه از اهمیت ویژه و بسزایی برخوردار است.

در این نشست حجت‌الاسلام سید محمد احمدی به‌عنوان امام جمعه بروجن معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام علی‌رضا هراتی مطلق قدردانی شد. حجت‌الاسلام سید محمد احمدی پیش از این به‌عنوان امام جمعه فرخشهر مشغول به فعالیت بود.

معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بروجن

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!