امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 684
تاریخ انتشار : 08 فروردین 1399 - 13:25 | 674 بازدید

ممنوعیت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها

ممنوعیت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها ممنوعیت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها ، سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به در پیش بودن سیزدهم فروردین‌ماه، روز طبیعت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌های شهری ممنوع است و در صورت مشاهده با افراد خاطی برخورد می‌شود. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال […]

ممنوعیت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها

ممنوعیت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها

ممنوعیت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها ، سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به در پیش بودن سیزدهم فروردین‌ماه، روز طبیعت حضور و تجمع شهروندان در پارک‌ها و بوستان‌های شهری ممنوع است و در صورت مشاهده با افراد خاطی برخورد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، به نقل از روابط‌عمومی شهرداری شهرکرد، محمدرضا امیدی از تعطیلی آرامستان‌های شهرکرد خبر داد و اظهار کرد: تجمع و حضور شهروندان بنا بر تصمیم فرماندار، اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری شهرکرد ممنوع شد.

سرپرست شهرداری شهرکرد ادامه داد: این تصمیم در پی شیوع گسترده کرونا ویرس در کشور و چهارمحال و بختیاری و ممنوعیت هرگونه تجمع اتخاذ شده است.

وی همچنین از ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی و ارائه خدمات به آن‌ها در شهرستان شهرکرد خبر داد و افزود: بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونای شهرداری شهرکرد، کلیه خدمات رفاهی به شهروندان و مسافران در پارک‌ها و بوستان‌های شهری ممنوع بوده و با هرگونه اسکان در این محل‌ها برخورد خواهد شد.

امیدی با اشاره به اهمیت و لزوم افزایش میزان پایش‌ها و نظارت‌ها بر شهروندان، مسافران و میهمانان نوروزی و فضاهای مختلف شهری اعم از پارک‌ها، بوستان‌ها و اماکن عمومی، برپایی چادر، گردهمایی‌های نوروزی و هرگونه اسکان در سطح را شهر ممنوع اعلام کرد و گفت:

با افرادی که هشدارها را جدی نگیرند و سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازند، برخورد جدی و در صورت لزوم قهری انجام می‌شود.

سرپرست شهرداری شهرکرد تأکید کرد: با توجه به درپیش بودن سیزدهم فروردین، روز طبیعت حضور و تجمع شهروندان درپارک‌ها و بوستان‌های شهری نیز ممنوع است و در صورت مشاهده با افراد خاطی برخورد می‌شود.

| منبع خبر : روابط عمومی شهرداری
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!