امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 601
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1398 - 11:49 |

من هم یک سپاهی ام

پایگاه خبری نگین چهارمحال : من هم یک سپاهی ام

پایگاه خبری نگین چهارمحال ،اقبال عباسی استاندار چهارمحال وبختیاری ، اقدام ترامپ علیه سپاه را یک اقدام نابخردانه دانست و گفت: ترامپ از ابتدا هم با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل داشته و قصد از بین بردن نظام را دارد.

وی با بیان اینکه سپاه انقلاب اسلامی پاسدار نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: همانگونه که از نام سپاه پاسداران پیداست؛ این نهاد انقلابی پاسدار نظام بوده اما همه واقف هستیم که ترامپ و آمریکا با اصل نظام و انقلاب اسلامی مشکل دارند.

عباسی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در نظام انقلاب اسلامی، محوریت دارد و می خواهند با تخریب سپاه، به بنده ضربه زده و آن را سست کنند.

استاندار چهارمحال وبختیاری با تاکید بر اینکه من هم یک پاسدارهستم، گفت: ماهمه پاسداریم و از نظام انقلاب اسلامی دفاع می کنیم.

عباسی با بیان اینکه آمریکا با این اقدامات هیچ غلطی نمی تواند بکند، خاطر نشان کرد: ترامپ و امثال ترامپ نمی توانند هیچ کاری علیه سپاه و نظام ما انجام دهند و با این اقدامات فقط وقت خود را تلف می کنند.

وی انسجام همه نیروهای انقلابی را الزامی دانست و افزود: انسجام همه نیروها و انقلابیون در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی، بهترین راهکار از ابتدای انقلاب بوده و باید ادامه داشته باشد.

نویسنده : ربات ارسال خبر | منبع خبر : جهانبین نیوز
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!