امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1108
تاریخ انتشار : 05 تیر 1399 - 10:41 |

نصب ۲ دستگاه ترددشمار جاده‌ای در چهارمحال و بختیاری

نصب ۲ دستگاه ترددشمار جاده‌ای در چهارمحال و بختیاری

نصب ۲ دستگاه ترددشمار جاده‌ای در چهارمحال و بختیاری ، به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال، رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان گفت: این دستگاه‌ها به منظور اندازه گیری و ارسال آمار ترافیک، مرور ناوگان سبک و سنگین و کنترل عملیات راهداری زمستانی در محور فرخشهر به شلمزار (گردنه کت) نصب شدند.

مجید مردانی افزود: این سامانه شامل دستگاه ترددشمار مبتنی بر حسگر‌های مغناطیسی است که آمار لحظه‌ای اندازه گیری شده از طریق بستر ارتباطی GPRS/GSM به سرور مرکزی ارسال و پس از پردازش‌های اولیه آماری از طریق اینترنت برای سرور‌های اصلی سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای ارسال می‌شود.

وی گفت: این دستگاه‌ها قابلیت گزارش ساعتی، روزانه و ماهانه از وضعیت ترافیکی هر محور به تفکیک سواری، اتوبوس، کامیون، سرعت متوسط محور، متوسط تردد ساعتی، درصد تردد سنگین هر محور و درصد سرعت غیرمجاز را هم شامل می‌شود.

استان چهارمحال و بختیاری که بخش عمده آن کوهستانی است، ۲۴۰ کیلومتر بزرگراه، هزار و ۱۳۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی و دو هزار و ۳۸۱ کیلومتر راه روستایی دارد.

نصب ۲ دستگاه ترددشمار جاده‌ای در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!